„Remont drogi gminnej nr 340512 K Jadamwola - Budzyń w km 0+000,00 - 0+670,00.”
Gmina Łukowica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416438
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416438/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:18
- Lokalizacja
- Łukowica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91b9b40d-88c8-4ff5-9361-c7141727ef0c
- Identyfikator
- 7371022962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416438 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej nr 340512 K Jadamwola - Budzyń w km 0+000,00 - 0+670,00.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łukowica
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892452
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Łukowica
1.4.2.) Miejscowość: Łukowica
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-606
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: +48183335021
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lukowica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukowica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91b9b40d-88c8-4ff5-9361-c7141727ef0c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416438
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00185044
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Remont drogi gminnej nr 340512 K Jadamwola - Budzyń w km 0+000,00 - 0+670,00.”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Zadanie polega na wykonaniu remontu drogi gminnej nr 340512 K Jadamwola - Budzyń w km 0+000,00 do 0+670,00 wraz z wykonaniem remontu nawierzchni oraz konstrukcji jezdni. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia obejmuje:
• rozebranie nawierzchni asfaltowej,
• roboty ziemne,
• wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych,
• wykonanie nawierzchni jezdni,
• skropienie nawierzchni asfaltem,
• wykonanie poboczy,
• porządkowanie terenu.
Zamawiający wymaga, aby :
1) roboty budowlane związane z wykonaniem zamówienia prowadzone były w wyznaczonym pasie drogowym, bez naruszania własności osób trzecich (w przypadku naruszenia własności osób trzecich Wykonawca poniesie koszty z tytułu wyrządzonych szkód),
2) nawierzchnia asfaltowa (warstwa ścieralna) położona była w ciągu jednolitym,
3) Wykonawca wykonał badania nośności i zagęszczenia wykonanej podbudowy przed położeniem nawierzchni bitumicznej jezdni oraz badania laboratoryjne pobranych próbek wykonanej nawierzchni bitumicznej i innych materiałów wg. wskazań inspektora nadzoru, przy czym wykonanie badań laboratoryjnych powinno się odbyć w jednostce wskazanej przez Zamawiającego lub zaakceptowanej przez Zamawiającego, jeżeli jednostkę badającą wskaże Wykonawca,
2. Szczegółowy zakres robót został wyszczególniony w załączniku nr 10 do SWZ – dokumentacji projektowej/technicznej, szczegółowej technicznej (STWiOR) oraz przedmiarze robót (pomocniczo).
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342728990
4.3.3.) Ulica: Jagodowa 55
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Sącz
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-300
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 231149,15 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00270105/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 231149,15 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |