Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej łącznika sieci wodociągowej w miejscowości Konary/Konary-Kolonia Gmina Klimontów

Gmina Klimontów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00216218
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00216218/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-05 14:58
Lokalizacja
Klimontów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9c1b17e-c755-456b-b6ff-dd059c3faa76
Identyfikator
8641729561
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00216218 z dnia 2025-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej łącznika sieci
wodociągowej w miejscowości Konary/Konary-Kolonia Gmina Klimontów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klimontów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zysmana 1

1.5.2.) Miejscowość: Klimontów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-640

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klimontow@klimontow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: klimontow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://klimontow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej łącznika sieci
wodociągowej w miejscowości Konary/Konary-Kolonia Gmina Klimontów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9c1b17e-c755-456b-b6ff-dd059c3faa76

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00216218

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.5.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej łącznika sieci
wodociągowej w miejscowości Konary/Konary-Kolonia Gmina Klimontów

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert
2025-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi