Dostawy wyrobów toaletowych, włókienniczych i worków - ZP-22/25
Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416505
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416505/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:35
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c8e512c-0190-4591-a06d-8c7a14e93e0b
- Identyfikator
- 6762096303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416505 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy wyrobów toaletowych, włókienniczych i worków - ZP-22/25
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000298554
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: dr. Józefa Babińskiego 29
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-393
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@babinski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.babinski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c8e512c-0190-4591-a06d-8c7a14e93e0b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416505
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00368185
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawy wyrobów toaletowych, włókienniczych i worków - ZP-22/25
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem postępowania są sukcesywne dostawy wyrobów włókienniczych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie.
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w Asortymencie jakościowym i ilościowym określonym dla: Pakiet II – Wyroby włókiennicze (załącznik nr 1.2 do SWZ)
3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi szczegółowo we wzorze umowy – załączniku nr 5 do SWZ, w tym między innymi:
1) Wykonawca realizował będzie dostawy wraz z wniesieniem oraz rozładunkiem Asortymentu w Magazynie Zespołu ds. Higieny Szpitalnej Zamawiającego (budynek nr 7B) w Krakowie przy ul. dr. J. Babińskiego 29, lub bezpośrednio w jednostkach organizacyjnych Zamawiającego, wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ, lub w Magazynie Głównym Zamawiającego (budynek 16) w Krakowie przy ul. dr. J. Babińskiego 29.
2) Wykonawca dostarczał będzie zamówiony Asortyment na podstawie zamówień cząstkowych składanych przez Zamawiającego, z częstotliwością raz na miesiąc kalendarzowy, z tym zastrzeżeniem, że w przypadku wystąpienia zwiększonych potrzeb Zamawiającego, Wykonawca dostarczy zamówiony Asortyment z większą częstotliwością niż jeden raz na miesiąc kalendarzowy (ilość dostaw w ciągu miesiąca kalendarzowego nie powinna przekroczyć trzech dostaw).
3) Wykonawca będzie realizował każdą dostawę cząstkową w terminie 4 dni roboczych, licząc od dnia przesłania zamówienia cząstkowego przez Zamawiającego.
4) Wykonawca realizował będzie dostawy Asortymentu z należytą starannością i zgodnie z warunkami odpowiedniej mowy. Dostarczany Asortyment będzie wolny od wad, dopuszczony do obrotu, dobrej jakości i zgodny z obowiązującymi normami jakościowymi oraz wymaganiami Zamawiającego, fabrycznie nowy i pochodzący z bieżącej produkcji.
3.9.) Główny kod CPV: 39500000-7 - Wyroby włókiennicze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Barbara Szczepaniec PW Perspektywa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6790024787
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 136833,11 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00429718/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 136716,66 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |