Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416533
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416533/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 13:40
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52130bba-96fa-468e-83b5-c11de59677b5
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Toner do drukarek laserowych/faksówBębny do maszyn biurowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416533 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 61-841

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52130bba-96fa-468e-83b5-c11de59677b5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416533

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00305284

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1
do Formularza ofertowego – Formularz cenowy.
Zamawiający wymaga, aby oferowane materiały nie były produktem regenerowanym i poddanym procesowi ponownego napełnienia. Wszystkie elementy wchodzące w skład oferowanych materiałów muszą być fabrycznie nowe, nieregenerowane, niefabrykowane, niewchodzące wcześniej (pierwotnie), w całości ani też w części w skład innych materiałów.
Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został
we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

30124300-7 - Bębny do maszyn biurowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Sp. Jawna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7251020624

4.3.3.) Ulica: Przędzalniana 35

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.5.) Kod pocztowy: 90-035

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 365986,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00387716/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 292990,92 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Do przedmiotowej umowy w dniu 03.02.2026 r. zawarto Aneks w związku z wejściem w życie w dniu 01.02.2026 r. ustawy z dnia 16 czerwca 2023 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2023, poz. 1598 z późn. zm.), wprowadzającej obowiązek obligatoryjnego wystawiania faktur wyłącznie drogą elektroniczną przy użyciu Krajowego Systemu e-Faktur.
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy