Dowożenie dzieci w roku szkolnym 2026/2027

GMINA WIELBARK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416578
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416578/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 13:49
Lokalizacja
Wielbark, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a7e4b3a-dcb6-4f92-a089-d2cf2fe772f1
Identyfikator
7451811247
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

2 przyznane

MICHAŁ WANOWICZTylkowo, PL · lot 0
423 036,43 PLN
PRZEWOZY KRAJOWE I ZAGRANICZNE OSÓB CZAPLICCY SPÓŁKA KOMANDYTOWAPrzasnysz, PL · lot 1
168 604,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416578 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowożenie dzieci w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELBARK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743278

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 2

1.5.2.) Miejscowość: Wielbark

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-160

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 896218106

1.5.8.) Numer faksu: 896218106 wew. 130

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielbark.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wielbark.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a7e4b3a-dcb6-4f92-a089-d2cf2fe772f1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowożenie dzieci w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a7e4b3a-dcb6-4f92-a089-d2cf2fe772f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416578

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025548/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowożenie dzieci w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341168

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 706759,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1 – Dowożenie dzieci do szkół i przedszkola na terenie Gminy Wielbark poprzez zakup biletów miesięcznych

1. Przewóz uczniów będzie odbywać się w ramach przewozów regularnych zgodnie z art. 4 pkt. 7 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.)

Przewóz regularny – publiczny przewóz osób i ich bagażu w określonych odstępach czasu i określonymi trasami, na zasadach określonych w ustawie i w ustawie z dnia 15 listopada 1984 r. – Prawo przewozowe (Dz. U. z 2024 r. poz. 1262 t.j.).

2. Adresy szkół i przedszkola oraz godziny rozpoczęcia zajęć lekcyjnych:
1) Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wielbarku, ul. M. Kopernika 10,
12-160 Wielbark, - godz. 8:30
2) Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łatanej Wielkiej, Łatana Wielka 14,
12-160 Wielbark, - godz. 8:00
3) Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zabielach, Zabiele 4, 12-160 Wielbark, - godz. 8:30
4) Przedszkole Samorządowe im. Jana Brzechwy w Wielbarku, ul. M. Kopernika 47,
12-160 Wielbark, - godz. 8:15
3. Szacowana przez Zamawiającego łączna liczba uczniów – 357 w tym: 5/6 letnie dzieci – 25 oraz dzieci kl. I – VIII – 332
4. ZADANIE 1 polega na regularnym dowożeniu i odwożeniu dzieci na podstawie biletów miesięcznych wraz z zapewnieniem opieki do punktu zbiorczego w miejscu zamieszkania. Przewozy odbywać się będą według projektu dowozu uczniów stanowiącego – Załącznik nr 5 do SWZ.
5. Pod pojęciem “dowożenie” rozumie się: dowożenie uczniów wraz z opieką z punktów zbiorczych w miejscu zamieszkania do szkoły i odwożenie uczniów wraz z opieką ze szkoły do punktu zbiorczego w miejscu ich zamieszkania w dni, w które odbywają się zajęcia szkolne.
6. Pod pojęciem „opieka” rozumie się: zatrudnienie opiekuna, który zapewni warunki bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu dzieci autobusem.
7. Zamawiający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki i zdarzenia jakiegokolwiek typu w wyniku, których nastąpi uszkodzenie ciała, śmierć czy szkoda materialna, spowodowana działalnością Wykonawcy.
8. Wykonawca oprócz biletów miesięcznych musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu.
9. Zamawiający wyklucza możliwość łączenia funkcji kierowcy i opiekuna. Opiekunem dzieci musi być osoba pełnoletnia, posiadająca odpowiednie uprawnienia kwalifikacyjne.
10. Na każdej trasie należy zapewnić opiekuna dzieci dowożonych. Opiekunowie winni być wyposażeni, co najmniej w kamizelki odblaskowe w celu poprawienia bezpieczeństwa.
11. W okresie zimowym pojazdy dowożące dzieci muszą być ogrzewane, a na stopniach wejściowych do autobusów nie może zalegać lód i nie mogą być one śliskie. Szczególną uwagę należy zwrócić podczas wchodzenia i schodzenia dzieci w celu zapewnienia bezpieczeństwa.
12. Trasy dowozu i odwozu autobusów określa Załącznik nr 5 do SWZ w/g, których realizowane będzie zamówienie. Dane zawarte w załącznikach są danymi prognozowymi i mogą się zmienić w trakcie roku szkolnego. Wykonawca powinien dostosować się do zaistniałej sytuacji, o której zostanie powiadomiony przez Zamawiającego.
13. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi przewozu uczniów pojazdami nie starszymi niż rok produkcji 2013, które są w dobrym stanie technicznym oraz popartym aktualnym badaniem technicznym.
14. Przewozy uczniów odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), Ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm), Ustawie z dnia 15 listopada 1984 r. prawo przewozowe (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1262 t.j.) oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 502 z późn. zm.).
15. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia zastępczego środka transportu w czasie zadeklarowanym w ofercie od momentu stwierdzenia awarii do przewozu uczniów w przypadku awarii własnego pojazdu. Usługa powinna być wykonana pojazdami nie starszymi niż rok produkcji 2013, które są w dobrym stanie technicznym oraz popartym aktualnym badaniem technicznym .
16. Powyższe zakresy usług są jedynie ilościami szacunkowymi określonymi dla potrzeb przeprowadzenia niniejszego postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość zlecenia mniejszej ilości poszczególnych usług lub zwiększenia ilości w ramach zamówień uzupełniających w zależności od bieżących potrzeb placówek oświatowych.
17. Przewidywane ilości poszczególnych usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia roszczeń przez Wykonawcę, co do ilości faktycznie zamówionych przez Zamawiającego usług w toku realizacji umowy.
18. Wykonawca zobowiązany jest do ścisłej współpracy z Zamawiającym w zakresie ustalania dowozów i odwozów uwzględniając dni wolne w czasie roku szkolnego wynikające z rozporządzenia o organizacji roku szkolnego, w szczególności możliwość organizacji dowozu w soboty w zamian za inny dzień wolny w tygodniu.
19. Liczba uczniów może ulec zmianie (w razie zwiększenia bądź zmniejszenia ilości uczniów Wykonawca zostanie powiadomiony), w związku z czym Wykonawca zobowiązany jest zapewnić pojazd (autobus) z liczbą miejsc siedzących dla wszystkich uczniów + miejsce dla kierowcy i opiekuna.
20. Zamawiający zastrzega sobie również możliwość odstępstw od podanego harmonogramu przewozów z powodu zmiany planów lekcji, ilości dzieci, zmiany organizacji roku szkolnego, odpracowania dni wolnych dowiezienie uczniów na zabawy andrzejkowe i noworoczne, uroczystości szkolne typu święto patrona szkoły, egzaminy które wymagają zmiany organizacji pracy szkoły. Wykonawca o odstępstwach od harmonogramu przewozu zostanie powiadomiony.
21. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania opracowanych standardów ochrony małoletnich zgodnie z ustawą z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich i przedstawieniu ich, do wglądu zamawiającemu w dniu podpisania umowy.
22. Z uwagi na fakt, iż zamówienie dotyczy opieki nad dziećmi i młodzieżą , zgodnie z ww. ustawą zamawiający nie dopuszcza realizacji zamówienia przez osobę figurującą w rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Kierowcy oraz opiekunowie powinni obowiązkowo zostać zweryfikowani w ww. Rejestrze.
23. Każdorazowo w przypadku zmiany osób wykonujących usługę Wykonawca zobowiązany jest złożyć aktualizację wykazu pracowników Zamawiającemu nie później niż w terminie 3 dni od dokonania takiej zmiany. Pracownicy Ci podlegają weryfikacji w Rejestrze Sprawco w Przestępstw na Tle Seksualnym.
24. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania, przez cały okres obowiązywania umowy, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej zgodnej z przedmiotem umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 536204,11 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2 – Dowożenie dzieci niepełnosprawnych do Niepublicznej Szkoły Specjalnej i Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Szczytnie


1. Zamówienie obejmuje przewóz dzieci niepełnosprawnych do Niepublicznej Podstawowej Szkoły Specjalnej i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Szczytnie w roku szkolnym
2. ZADANIE 2 polega na regularnym dowożeniu i odwożeniu wraz z zapewnieniem opieki. Przewozy odbywać się będą według projektu dowozu uczniów stanowiącego – Załącznik nr 6 do SWZ.
3. Pod pojęciem „opieka” rozumie się: zatrudnienie opiekuna, który zapewni warunki bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu dzieci autobusem.
4. Zamawiający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki i zdarzenia jakiegokolwiek typu w wyniku, których nastąpi uszkodzenie ciała, śmierć czy szkoda materialna, spowodowana działalnością Wykonawcy.
5. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów.
6. Zamawiający wyklucza możliwość łączenia funkcji kierowcy i opiekuna. Opiekunem dzieci musi być osoba pełnoletnia, posiadająca odpowiednie uprawnienia kwalifikacyjne.
7. Na każdej trasie należy zapewnić opiekuna dzieci dowożonych. Opiekunowie winni być wyposażeni, co najmniej w kamizelki odblaskowe w celu poprawienia bezpieczeństwa.
8. W okresie zimowym pojazdy dowożące dzieci muszą być ogrzewane, a na stopniach wejściowych do autobusów nie może zalegać lód i nie mogą być one śliskie. Szczególną uwagę należy zwrócić podczas wchodzenia i schodzenia dzieci w celu zapewnienia bezpieczeństwa.
9. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usługi przewozu uczniów pojazdami nie starszymi niż rok produkcji 2013, które są w dobrym stanie technicznym oraz popartym aktualnym badaniem technicznym.
10. Przewozy uczniów odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), Ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm), Ustawie z dnia 15 listopada 1984 r. prawo przewozowe (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1262 t.j.) oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 502 z późn. zm.).
11. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia zastępczego środka transportu w czasie zadeklarowanym w ofercie od momentu stwierdzenia awarii do przewozu uczniów w przypadku awarii własnego pojazdu. Usługa powinna być wykonana pojazdami nie starszymi niż rok produkcji 2013, które są w dobrym stanie technicznym oraz popartym aktualnym badaniem technicznym
12. Liczba uczniów może ulec zmianie (w razie zwiększenia bądź zmniejszenia ilości uczniów Wykonawca zostanie powiadomiony), w związku z czym Wykonawca zobowiązany jest zapewnić pojazd (autobus) z liczbą miejsc siedzących dla wszystkich uczniów + miejsce dla kierowcy i opiekuna.
13. W czasie obowiązywania umowy opis trasy – harmonogram przewozu (załącznik do umowy), w którym szczegółowo rozpisany jest rozkład jazdy pojazdu (autokaru) może ulec zmianie w zależności od liczebności dzieci w szkołach i planów nauczania. Wykonawca o zmianie harmonogramu przewozu zostanie powiadomiony.
14. Zamawiający zastrzega sobie również możliwość odstępstw od podanego harmonogramu przewozów z powodu zmiany planów lekcji, ilości dzieci, zmiany organizacji roku szkolnego, odpracowania dni wolnych dowiezienie uczniów na zabawy andrzejkowe i noworoczne, uroczystości szkolne typu święto patrona szkoły, egzaminy które wymagają zmiany organizacji pracy szkoły. Wykonawca o odstępstwach od harmonogramu przewozu zostanie powiadomiony.
15. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania opracowanych standardów ochrony małoletnich zgodnie z ustawą z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich i przedstawieniu ich, do wglądu zamawiającemu w dniu podpisania umowy.
16. Z uwagi na fakt, iż zamówienie dotyczy opieki nad dziećmi i młodzieżą , zgodnie z ww. ustawą zamawiający nie dopuszcza realizacji zamówienia przez osobę figurującą w rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Kierowcy oraz opiekunowie powinni obowiązkowo zostać zweryfikowani w ww. Rejestrze.
17. Każdorazowo w przypadku zmiany osób wykonujących usługę Wykonawca zobowiązany jest złożyć aktualizację wykazu pracowników Zamawiającemu nie później niż w terminie 3 dni od dokonania takiej zmiany. Pracownicy Ci podlegają weryfikacji w Rejestrze Sprawco w Przestępstw na Tle Seksualnym.
18. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania, przez cały okres obowiązywania umowy, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej zgodnej z przedmiotem umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 170555,86 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 391700,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 788970,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 391700,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mich-Bus Przewóz Osób Michał Wanowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451785834

7.3.3) Ulica: Tylkowo 44A

7.3.4) Miejscowość: Pasym

7.3.5) Kod pocztowy: 12-130

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 423036,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156115,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213815,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156115,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewozy Krajowe i Zagraniczna Osób Czapliccy Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611002262

7.3.3) Ulica: Makowska 108

7.3.4) Miejscowość: Przasnysz

7.3.5) Kod pocztowy: 06-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168604,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi