Wykonanie robót naprawczo - hydroizolacyjnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w ramach inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie”

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416579
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416579/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 13:50
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9aef4026-70ce-4ef6-a7a0-747dd9256f91
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneInne instalacje elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie budowy upustów

Wykonawcy

2 przyznane

OL-PAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDzierzgoń, PL · lot 0
576 860,23 PLN
FUDEKO TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 1
216 761,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416579 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót naprawczo - hydroizolacyjnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w ramach inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349801

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót naprawczo - hydroizolacyjnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w ramach inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9aef4026-70ce-4ef6-a7a0-747dd9256f91

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416579

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088985/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Wykonanie robót naprawczo-hydroizolacyjnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w ramach inwestycji pn. "Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie” w ramach inwestycji: B1.1,3, Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362542

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 718827,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W przypadku Zadania nr 1- Inwestycja obejmuje roboty budowlane na wykonanie robót naprawczo - hydroizolacyjnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w ramach inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie”, która obejmuje zakres modernizacji i konfiguracji centralnego ogrzewania polegającej na:
1) wymianie istniejących grzejników na nowe o parametrach dostosowanych do aktualnego zapotrzebowania cieplnego obiektu,
2) częściowej przebudowie podejść instalacyjnych gałązek do grzejników,
3) wymianie zaworów termostatycznych wraz z głowicami termostatycznymi,
4) wymianie zaworów odcinająco-regulacyjnych na przewodach powrotnych grzejników,
5) wykonaniu niezbędnych czynności hydraulicznych, regulacji instalacji wraz z płukaniem i oczyszczeniem instalacji,
6) opracowaniu wytycznych dotyczących uruchomienia i regulacji zmodernizowanej instalacji.
ROBOTY TOWARZYSZĄCE związane z realizacją inwestycji obejmują:
1) wykonanie robót towarzyszących w zakresie remontu,
2) demontaż istniejących zabudów grzejnikowych,
3) wykonanie przepony przeciwwilgociowej metodą iniekcji krystalicznej w ścianach strefy przyziemia,
4) częściową wymianę okładzin ściennych w zakresie wynikającym z prowadzonych robót,
5) wykonanie niezbędnych robót wykończeniowych, w tym częściowego malowania pomieszczeń,
6) częściową niwelację terenu wraz z profilowaniem powierzchni,
7) regulację wysokościową wpustów deszczowych,
8) czyszczenie istniejącej kanalizacji deszczowej,
9) częściowe odkopanie ścian zewnętrznych w strefie przyziemia,
10) oczyszczenie ścian fundamentowych oraz wykonanie izolacji przeciwwilgociowej,
11) wykonanie izolacji termicznej ścian fundamentowych i ścian zewnętrznych w strefie przyziemia wraz z warstwami ochronnymi oraz odtworzeniem elementów wykończeniowych w miejscach, w których tego brakuje,
12) odtworzenie elementów budowlanych i zagospodarowania terenu naruszonych w trakcie realizacji robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45232450-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy upustów

4.5.5.) Wartość części: 455793,51 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

7. W przypadku Zadania nr 2- Inwestycja obejmuje roboty budowlane na wykonanie robót naprawczo - hydroizolacyjnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 6 w ramach inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie”, która obejmuje zakres systemu inteligentnego zarządzania energią na:
1) analizę wdrożenia systemu monitorowania i optymalizacji zużycia energii,
2) integrację systemu z instalacją centralnego ogrzewania,
3) dobór urządzeń i elementów automatyki, • określenie sposobu monitorowania oraz wizualizacji parametrów pracy instalacji,
4) opracowanie wytycznych dla efektywnego zarządzania zużyciem energii w obiekcie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45232450-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy upustów

4.5.5.) Wartość części: 263034,38 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 576860,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 576860,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 576860,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OL-PAT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5792307968

7.3.3) Ulica: T. Zawadzkiego "Zośki" 14

7.3.4) Miejscowość: Dzierzgoń

7.3.5) Kod pocztowy: 82-440

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 576860,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216761,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 471852,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216761,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUDEKO TECH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5862404034

7.3.3) Ulica: Spokojna 4

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-549

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

specjalistyczne roboty budowy systemu inteligentnego zarządzania energią

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216761,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane