Organizacja targów branżowych z zakresu obronności pn. „DUAL-USE & DEFENCE Bydgoszcz 2026” – Wynajem stoisk targowych

BYDGOSKI PARK PRZEMYSŁOWO-TECHNOLOGICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416597
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416597/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 13:54
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2756715a-f3d6-455b-bed5-e94771435bbd
Identyfikator
9532493887
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresówSprzęt wystawowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416597 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja targów branżowych z zakresu obronności pn. „DUAL-USE & DEFENCE Bydgoszcz 2026” – Wynajem stoisk targowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BYDGOSKI PARK PRZEMYSŁOWO-TECHNOLOGICZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340011279

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-862

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@bppt.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bppt.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bppt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja targów branżowych z zakresu obronności pn. „DUAL-USE & DEFENCE Bydgoszcz 2026” – Wynajem stoisk targowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2756715a-f3d6-455b-bed5-e94771435bbd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416597

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Promo PARK – promocja gospodarki regionalnej w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, nr projektu FEKP.01.03- IZ.00-0005/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401193

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PROMO/ZP/10

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 78732,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja targów branżowych z częścią konferencyjną (dalej: Wydarzenie) w zakresie wynajmu stoisk targowych w konstrukcji modułowej wraz z wyposażeniem - wynajem minimum 15 stoisk targowych w konstrukcji modułowej o powierzchni 16 m2
z opcją zwiększenia zamówienia do 30 stoisk wraz z wyposażeniem oraz
usługa montażu stoisk z podłączeniem instalacji elektrycznej oraz demontażem stoisk
W części targowej (wystawienniczej) Wydarzenia będzie uczestniczyć co najmniej 15 wystawców, którzy będą reprezentować różne typy działalności (usługi, produkty). Nabór Wystawców leży po stronie Zamawiającego. Wydarzenie odbywa się w budynku należącym do Zamawiającego.
Szczegółowy opis zadań leżących po stronie Wykonawcy został wskazany w SOPZ stanowiących Załączniki nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39154000-6 - Sprzęt wystawowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przyczyną unieważnienia jest fakt, iż oferta z najniższą ceną, niepodlegająca odrzuceniu, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107010 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi