Przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 16 Zabrzu w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 i wychowanków Przedszkola nr2 w Zabrzu.
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr16
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416556
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416556/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:47
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfd0367a-d34f-412f-9528-9fc8268b7be5
- Identyfikator
- 6482392816
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie posiłków szkolnych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416556 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 16 Zabrzu w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 i wychowanków Przedszkola nr2 w Zabrzu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr16
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277614470
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Cmentarna 7
1.4.2.) Miejscowość: Zabrze
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-800
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.7.) Numer telefonu: 32 271-28-66
1.4.8.) Numer faksu: 32 271-28-66
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp16.zabrze.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp16zabrze.szkolnastrona.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfd0367a-d34f-412f-9528-9fc8268b7be5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416556
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00257682
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 16 Zabrzu w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 i wychowanków Przedszkola nr2 w Zabrzu.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przygotowanie posiłków w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 w Zabrzu w roku szkolnym 2025/2026 wraz z wynajmem pomieszczeń.
3.9.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P-rzedsiembiorstwo Marketingowo-Usługowe ,,MANAGER,, zABRZE
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 648-000-32059
4.3.3.) Ulica: Plac Warszawski 5
4.3.4.) Miejscowość: Zabrze
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-800
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 270600,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00267233/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 174050,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |