Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416561
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416561/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df167694-4db4-46cd-be56-f790c30c2d85
- Identyfikator
- 5252214269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweSprzęt związany z komputerami
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416561 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017307171
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Tamka 43
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-355
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 695280041
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ajanuszewski@nifc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nifc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df167694-4db4-46cd-be56-f790c30c2d85
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416561
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 212-727668
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
projekt pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowany ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 3 zamówienia. Dostawa monitorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DKS Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190917946
4.3.3.) Ulica: ul. Energetyczna 15
4.3.4.) Miejscowość: Kowale
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-180
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 36240,94 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 29-99200
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-01-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 36240,94 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |