Dostawa sprzętu IT z podziałem na 6 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
Narodowe Centrum Badań Jądrowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416601
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416601/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:55
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f65a2262-4e9c-4a79-93a9-47ee0416f409
- Identyfikator
- 5320100125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416601 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu IT z podziałem na 6 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań Jądrowych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001024043
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Andrzeja Sołtana 7
1.4.2.) Miejscowość: Otwock
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ncbj.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ncbj.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f65a2262-4e9c-4a79-93a9-47ee0416f409
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416601
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00309400
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt PolFEL – Polski Laser na Swobodnych Elektronach, faza 1.1 umowa dofinansowania o numerze KPOD .01.18-IW.03-0019/23, program Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu IT z podziałem na 6 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem postępowania jest dostawa sprzętu IT z podziałem na 6 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.
2. Część 4: Komputery do kart oscyloskopowych.
3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie II PPU oraz w Tomie III OPZ.
4. Termin realizacji zamówienia: do 4 tygodni od daty zawarcia Umowy, ale nie później niż do 21 sierpnia 2026 r. (z uwagi na finansowanie projektu).
5. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące licząc od dnia odbioru końcowego (dla każdej części).
3.9.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Centrum Informatyczne PolSoft s.c. Arkadiusz Serodziński, Elżbieta Karkut-Czarnobil
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Centrum Informatyczne PolSoft s.c. Arkadiusz Serodziński, Elżbieta Karkut-Czarnobil
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180044458
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-893
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 25707,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00364685/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 25707,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |