Dostawa stanowisk do digitalizacji materiałów archiwalnych – postępowanie w częściach

Narodowe Archiwum Cyfrowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416607
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416607/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 13:56
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb80766e-4edd-4d3d-8128-9d4f10b2d34c
Identyfikator
5252088853
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideoSkaneryPakiety oprogramowania do skanowaniaUrządzenia komputerowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416607 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa stanowisk do digitalizacji materiałów archiwalnych – postępowanie w częściach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Archiwum Cyfrowe

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001229

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Hankiewicza 1

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-103

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@nac.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nac.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb80766e-4edd-4d3d-8128-9d4f10b2d34c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416607

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 858761-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr FERC.02.03-IP.01-0014/25 „Rozwój centrum kompetencji w zakresie cyfrowego udostępniania i zabezpieczania zbiorów Archiwów Państwowych w Narodowym Archiwum Cyfrowym - etap I: archiwa centralne i warszawskie”, realizowany w ramach działania FERC.02.03 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji, programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa stanowisk do digitalizacji materiałów archiwalnych – postępowanie w częściach

Umowa dla części nr 9

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa stanowisk do digitalizacji materiałów archiwalnych dla
części nr 9 „Skaner do digitalizacji mikrofilmów 35 mm – 1 sztuka”

3.9.) Główny kod CPV: 32333000-6 - Aparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideo

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

38520000-6 - Skanery

48318000-0 - Pakiety oprogramowania do skanowania

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Digital-Center Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 777-31-55-808

4.3.3.) Ulica: ul. Krzemowa 1

4.3.4.) Miejscowość: Suchy Las

4.3.5.) Kod pocztowy: 62-002

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 557190,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 329690-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-08

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 557190,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy