Dowóz dzieci z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki do szkół podstawowych
Gmina Aleksandrów Łódzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416628
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416628/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 14:00
- Lokalizacja
- Aleksandrów Łódzki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0baea292-37f8-4580-80a3-5e0cba4e803b
- Identyfikator
- 7322134537
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416628 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki do szkół podstawowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Aleksandrów Łódzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-070
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@aleksandrow-lodzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aleksandrow-lodzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/aleksandrow-lodzki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki do szkół podstawowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0baea292-37f8-4580-80a3-5e0cba4e803b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416628
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00628151/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Dowóz uczniów z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki do szkół podstawowych w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226571
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dowozu i odwozu uczniów z terenu Gminy Aleksandrów Łódzki do/z szkół podstawowych w okresie od 01.09.2026 roku
do 25.06.2027 roku zgodnie z obowiązkiem wynikającym z ustawy z dnia
14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. zm.).
Dowóz i odwóz będzie odbywał się 5 dni w tygodniu ( poniedziałek – piątek ) zgodnie
z kalendarzem roku szkolnego, ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki na dany rok szkolny, z uwzględnieniem dni ustalonych jako wolne od nauki szkolnej (np. przerwy świąteczne, ferie zimowe).
Zamówienie obejmuje również przewóz uczniów na zawody sportowe oraz inne wyjazdy związane z realizacją zadań szkolnych. Termin podstawienia transportu według zapotrzebowania Zamawiającego.
Dowożeni i odwożeni będą uczniowie do/z następujących szkół:
1) Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej Curie w Aleksandrowie Łódzkim, Aleja Wyzwolenia 3 – 130 uczniów
2) Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wyrzykowskiego w Bełdowie, Bełdów 37
- 150 uczniów
3) Szkoła Podstawowa im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia
w Rąbieniu, ul. Słowiańska 5 - 70 uczniów
4) Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj, Ruda Bugaj 54 – 86 uczniów
5) Zespół Szkół Specjalnych w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Franciszkańska 14/16
– 20 uczniów
Łącznie 456 uczniów – liczba uczniów może ulec zmianie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 694593,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 748943,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 694593,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FKF Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 101058429
7.3.3) Ulica: Limanowskiego 125/12
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 91-340
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 694593,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |