Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416647
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 14:05
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5289621-0508-4e36-ab2a-722148e5d565
Identyfikator
8361081857
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Wykonawcy

1 przyznane

SUMERA MOTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAAndrychów, PL · lot 0
226 320 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416647 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000657119

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. dr. Stanisława Rybickiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468340821

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.gutkowska@wsz-skier.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalskierniewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wsz-skierniewice.ezamawiajacy.pl/pn/wsz-skierniewice/demand/306064/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5289621-0508-4e36-ab2a-722148e5d565

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348510/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WSZ.DZPiZ.261.1.27/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 188436 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego
Przedmiotem zamówienia jest „Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego”
w ramach:
„Umowy dotacji Nr 205/Z/O/2026 z 24 czerwca 2026r z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań własnych związanych z ochroną ludności I obroną cywilną, realizowanych w ramach Programu Ochrony Ludności I Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 (Obszar II) pod nazwą: Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Zestawienie parametrów technicznych oraz Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226320 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299992 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226320 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SUMERA MOTOR Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512478405

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 50

7.3.4) Miejscowość: Andrychów

7.3.5) Kod pocztowy: 34-120

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226320 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy