Częściowy remont dachu bud. nr 135/k. 4877 m. Nowogród Bobrzański - roboty uzupełniające

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416677
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416677/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 14:11
Lokalizacja
Sulęcin, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47de4023-293c-4f86-bb72-c3c7e43de47b
Identyfikator
4290066215
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ JASKULSKIGorzów Wlkp., PL · lot 0
599 999,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416677 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Częściowy remont dachu bud. nr 135/k. 4877 m. Nowogród Bobrzański - roboty uzupełniające

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080521018

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 69-211 Wędrzyn

1.5.2.) Miejscowość: Sulęcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-211

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 261676225

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 45wog.zampubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.45wog.wp.mil.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Częściowy remont dachu bud. nr 135/k. 4877 m. Nowogród Bobrzański - roboty uzupełniające

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47de4023-293c-4f86-bb72-c3c7e43de47b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416677

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110189/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Częściowy remont dachu bud. nr 135/k. 4877 m. Nowogród Bobrzański - roboty uzupełniające

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273717

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych, polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zakres zamówienia uzupełniającego oraz wartość szacunkowa zostały uwzględnione i przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu 2025/BZP 00284162/01
z dnia 18.06.2025 r. (sprawa nr 48/TP/2025). Wartość zamówienia przewidziana art. 214 ust.1 pkt.7 w zamówieniu podstawowym wynosiła 599 840,05 brutto.
Na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp, Zamawiający wszczął postępowanie w trybie z wolnej ręki, zapraszając do negocjacji Wykonawcę-
PPHU TOMA Tomasz Patryk Jaskulski, ul. Borowskiego 28,
66-400 Gorzów Wlkp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 27/WR/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 487674,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Częściowy remont dachu bud. nr 135/k. 4877 m. Nowogród Bobrzański – prace uzupełniające.

Zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego art. 214 ust. 1 pkt. 7:
- Rozbiórka pokrycia dachu,
- Rozbiórka instalacji odgromowej – do ponownego zamontowania,
- Rozbiórka rynien i rur spustowych – do ponownego zamontowania,
- Krycie dachu papą termozgrzewalną,
- Montaż instalacji odgromowej,
- Montaż rynien i rur spustowych,
-Wykonanie pomiarów instalacji odgromowej,
- Wywóz materiałów metalowych na magazyn SOI,
- Utylizacja materiałów z demontażu.
- Czyszczenie i malowanie wywiewów wentylacyjnych

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w „Specyfikacji technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych” oraz przedmiarze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599999,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599999,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 599999,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TOMA Tomasz Patryk Jaskulski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992909086

7.3.3) Ulica: Borowskiego 28

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 599999,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-13
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane