Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416654
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416654/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 14:06
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d21c6685-94b7-4f4c-bb64-ec36852d885c
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416654 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.4.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.4.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d21c6685-94b7-4f4c-bb64-ec36852d885c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416654
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00362151
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie 4
Przywóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• ul. Zamkowa, ul. Sienkiewicza (DPS), ul. Sienkiewicza, al. Warszawska (przystanki oś Wielowieś i Zakrzów), ul. Jana Słomki, ul. Wiejska 4 (przy Szkole Podstawowej nr 9), ul. Sikorskiego (oś Dzików), ul. Zwierzyniecka (przy Biedronce), ul Sikorskiego (przy banku), ul. 11-go Listopada, Zespół Szkół Specjalnych - ul. Kopernika 18,
Przyjazd pod szkołę- Zespół Szkół Specjalnych na godz. 7:40
Odwóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• Zespół Szkół Specjalnych – ul. Kopernika 18, ul. Sikorskiego (przy banku), ul. Zwierzyniecka (przy Żabce), ul. Wiejska 4 (przy Szkole Podstawowej nr 9), ul. Jana Słomki, al. Warszawska (przystanki oś Wielowieś i Zakrzów), ul. Sienkiewicza, ul. Sienkiewicza (DPS), ul. Zamkowa,
Wyjazd z Zespołu Szkół Specjalnych o godz. 14:30;
20 osób, w tym 3 osoby na wózku inwalidzkim + 1 do 3 opiekunów;
Pojazd używany do transportu dzieci niepełnosprawnych musi być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.).
Wykonawca obliczając cenę przyjmuje szacunkową liczbę kursów w roku szkolnym 2025/2026 w liczbie 188 kursów.
Wykonawca przez określenie „kurs” rozumie - przywóz i odwóz dzieci wraz z opiekunami - z siedziby szkoły/przedszkola do miejsca określonego w poszczególnych zadaniach.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany trasy, godziny dowozu i przywozu oraz zwiększenie liczby przewożonych uczniów o 8.
3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Karol Szczepanik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 362646799
4.3.3.) Ulica: ul. Sienkiewicza 165D
4.3.4.) Miejscowość: Tarnobrzeg
4.3.5.) Kod pocztowy: 39-400
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 73500,48 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00404279/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 70763,84 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |