Remont elewacji i tarasu w Samorządowym Przedszkolu nr 33 w Krakowie przy ul. Rżąckiej 1
Samorządowe Przedszkole nr 33
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416692
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 14:15
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9f191b0-e605-4282-948d-1d3704f86ab2
- Identyfikator
- 6793056210
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416692 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji i tarasu w Samorządowym Przedszkolu nr 33 w Krakowie przy ul. Rżąckiej 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowe Przedszkole nr 33
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121331192
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rżącka
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-687
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p33@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkole-33.blizej.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9f191b0-e605-4282-948d-1d3704f86ab21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji i tarasu w Samorządowym Przedszkolu nr 33 w Krakowie przy ul. Rżąckiej 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9f191b0-e605-4282-948d-1d3704f86ab2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037341/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji i tarasu w Samorządowym Przedszkolu nr 33 w Krakowie, ul. Rżącka 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315064
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P33/ZP/1/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 181473,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu konserwatorskiego elewacji wraz z tarasem budynku Samorządowego Przedszkola nr 33 w Krakowie przy ul. Rżąckiej 1 w oparciu o dokumentację techniczną. Przedmiot zamówienia nie obejmuje elewacji zachodniej od strony północnej, elewacji północnej, elewacji wschodniej, rozbiórki wiaty magazynowej i remontu kominów. Obszary wyłączenia wskazano na szkicu sytuacyjnym.
Przy realizacji zamówienia Wykonawca powinien dodatkowo uwzględnić:
1) uzyskanie niezbędnych zgód oraz pokrycie kosztów z nimi związanych, dotyczących uzyskania zgody na wjazd samochodów o określonym tonażu,
2) zapewnienie nadzoru ornitologicznego,
3) zabezpieczenie istniejącej infrastruktury budynku oraz zieleni przy budynku,
4) demontaż i ponowny montaż fragmentu dachu z dachówki dla wymiany pasa nadrynnowego i rynien wraz z uchwytami rynnowymi. Montaż folii paroprzepuszczalnej na tym fragmencie,
5) wykonanie hydroizolacji grubowarstwowej z dwuskładnikowej masy polimerowo-bitumicznej na ścianach fundamentowych na głębokość 0,5m na odcinku wykonywanego remontu elewacji,
6) wykonanie opaski o szerokości ok. 1m z kostki zgodnie z wytycznymi Miejskiego Konserwatora Zabytków na odcinku wykonywanego remontu elewacji,
7) przedmiot zamówienia obejmuje skucie żelbetowej płyty (grubości do 15cm) tarasu wraz podbudową o powierzchni ok. 42 m2 (3,5m x 12m), wykonanie izolacji ścian fundamentowych oraz odtworzenie tarasu o pow. ok. 12m2 z kostki granitowej na podbudowie z kruszywa (grubość min 30cm) oraz dowozem i wyrównaniem ziemi urodzajnej z posianiem trawy,
8) ocieplenie zachodniej klatki schodowej wykonać wg metody I (pierwszej) opisanej w programie prac konserwatorskich (str. nr 6).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Parszywka JAMIKAL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 368251085
7.3.4) Miejscowość: Trzebunia
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt. 8.3.): Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 60 dni roboczych od dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania terminów pośrednich wskazanych w załączniku nr 3 do SWZ (Wzór umowy).| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |