ZAKUP I SUKCESYWNA DOSTAWA LECZNICZYCH I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW KONIECZNYCH DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW DIAGNOSTYCZNYCH I LECZNICZYCH KORONAROGRAFII I KORONAROPLASTYKI W ZESPOLE PRACOWNI

Wojewódzki Szpital Zespolony

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416691
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416691/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 14:15
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de6f5031-554b-488e-8f17-660406acdf41
Identyfikator
9591291292
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby do angioplastyki

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416691 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZAKUP I SUKCESYWNA DOSTAWA LECZNICZYCH I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW KONIECZNYCH DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW DIAGNOSTYCZNYCH I LECZNICZYCH KORONAROGRAFII I KORONAROPLASTYKI W ZESPOLE PRACOWNI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289785

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Grunwaldzka 45

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-736

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.7.) Numer telefonu: 413671259

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.wojcik@wszzkielce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wszzkielce.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de6f5031-554b-488e-8f17-660406acdf41

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416691

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00455992

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ZAKUP I SUKCESYWNA DOSTAWA LECZNICZYCH I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW KONIECZNYCH DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW DIAGNOSTYCZNYCH I LECZNICZYCH KORONAROGRAFII I KORONAROPLASTYKI W ZESPOLE PRACOWNI

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest Zakup i sukcesywna dostawa Cewników balonowy tnących Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.

3.9.) Główny kod CPV: 33111730-7 - Wyroby do angioplastyki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

20 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Philips Polska Sp. zo.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260210955

4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-222

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 81000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00522322/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużenie terminu obowiązywania umowy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Na podstawie §2 pkt 2 umowy podstawowej został przedłużony termin obowiązywania umowy nr 394/2024 o okres 3 miesięcy tj. do dnia 24.08.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 40500,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy