Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach.
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416784
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416784/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 14:38
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-846a84e1-f8bb-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 5250008057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416784 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00028836600028
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15
1.4.2.) Miejscowość: Gliwice
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-102
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gliwice.nio.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gliwice.nio.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-846a84e1-f8bb-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416784
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 243095-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach.
Umowa dla części nr 30
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
sukcesywne dostawy leków
zadanie nr 30: Etomidate
3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AMGEN Sp. z o.o.
4.3.3.) Ulica: ul. PUŁAWSKA 145
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-715
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1901709,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 445570-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z poinformowaniem Zamawiającego przez Wykonawcę o zawarciu porozumienia objętego tajemnicą Instrumentu Dzielenia Ryzyka pomiędzy Wykonawcą a Ministrem Zdrowia, na podstawie przepisu art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), w zw. z § 8 ust. 2 pkt 3) oraz ust. 3 Umowy nr DO/DZ-382-279/24 zawartej w dniu 01 lipca 2024 r., zwanej dalej „Umową”, Strony zawarły Aneks.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W treści Umowy Strony wprowadzają następujące zmiany w zadaniu nr 30 w zakresie pozycji nr 1 Specyfikacji asortymentowo – cenowej, stanowiącej załącznik nr 1 do ww. Umowy.
W związku z powyższym zmianie ulega treść załącznika nr 1 - Specyfikacji asortymentowo cenowej do Umowy tj.
było
Zadanie nr: 30
Lp./Opis przedmiotu zamówienia/Nazwa handlowa EAN/GTIN/Cena jedn. netto
1. Eculizumab i.v. / Bekemv / 8715131025755 / 35 216,83 zł
jest
Zadanie nr: 30
Lp./Opis przedmiotu zamówienia/Nazwa handlowa EAN/GTIN/Cena jedn. netto
1. Eculizumab i.v. / Bekemv / 8715131025755 / 33 091,67 zł
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 646983,89 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |