Dowożenie dzieci i uczniów uczęszczających do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Siennica Różana w roku szkolnym 2026/2027

Gmina Siennica Różana

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416865
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416865/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 14:58
Lokalizacja
Siennica Różana, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0647b2d-2717-4423-b001-eeca4ec741e5
Identyfikator
5641688375
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW IWAŃCZUKMichałówka, PL · lot 0
149 760 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416865 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowożenie dzieci i uczniów uczęszczających do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Siennica Różana w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siennica Różana

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197925

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siennica Różana 265A

1.5.2.) Miejscowość: Siennica Różana

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-304

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@siennica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siennica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0647b2d-2717-4423-b001-eeca4ec741e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowożenie dzieci i uczniów uczęszczających do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Siennica Różana w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0647b2d-2717-4423-b001-eeca4ec741e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416865

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071809/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowożenie uczniów do placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Siennica Różana

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361631

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Siennicy Różanej oraz dzieci do Przedszkola Gminnego w Siennicy Różanej w dni nauki szkolnej na zasadzie zakupu biletów miesięcznych, przyjmując organizację roku szkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 r. poz. 1211 z późn. zm.)
2. Pod pojęciem dowożenie Zamawiający rozumie dowóz dzieci i uczniów z miejsca zamieszkania do szkoły i odwóz ze szkoły do miejsca zamieszkania wraz z zapewnieniem warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w trakcie wsiadania i wysiadania oraz przejazdu uczniów pojazdem w ramach komunikacji regularnej dostępnej dla ogółu pasażerów lub w ramach komunikacji zamkniętej tj. wyłącznie dla uczniów. Wykonawca indywidualnie określi charakter usługi regularnej. Dowóz uczniów odbywać się będzie autobusami wyposażonymi standardowo, sprawnymi technicznie, dopuszczonymi do ruchu według obowiązujących przepisów w przewozach pasażerskich i oznakowanymi właściwie do charakteru przewozów.
3. Przewozy uczniów odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251) i innych przepisach związanych z przewozem osób, ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.).
4. Zamówienie obejmuje dowóz uczniów z miejsca zamieszkania z terenu Gminy Siennica Różana do Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Siennicy Różanej oraz dzieci do Przedszkola Gminnego w Siennicy Różanej - przystanek docelowy i obejmuje następujące trasy:

Trasa I
Wierzchowiny (ilość uczniów –31 szkoła+2 przedszkole) – Kozieniec (ilość uczniów -4 szkoła) – Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej – liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 15,7 km.

Trasa II
Zwierzyniec (liczba uczniów – 6 szkoła) - Żdżanne (liczba uczniów 21 szkoła+2 przedszkole) – Zagroda (liczba uczniów – 20 szkoła+2 przedszkole) - Siennica Różana (liczba uczniów – 5 szkoła) – Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej – liczba kilometrów na trasie w jedna stronę 9,5 km

Trasa III
Rudka (liczba uczniów-6 szkoła+1 przedszkole) – Siennica Królewska Duża (liczba uczniów – 17 szkoła) – Baraki (liczba uczniów– 4 szkoła) – Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej – liczba kilometrów na trasie w jedną stronę – 10,9 km

Trasa IV
Maciejów (liczba uczniów – 17 szkoła) – Boruń I (liczba uczniów – 5 szkoła+2 przedszkole) – Boruń II (liczba uczniów –1 szkoła) – Wola Siennicka (liczba uczniów – 4 szkoła) – Siennica Królewska Mała (liczba uczniów – 1 szkoła) -Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej – liczba kilometrów na trasie w jedną stronę – 13,5 km

Trasa V
Stójło (liczba uczniów – 5 szkoła) – Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej – liczba kilometrów na trasie w jedną stronę – 6,7 km


Trasy popołudniowe, odwożenie ze szkoły:
Odjazd spod szkoły godzina 12.45

Trasa I
Szkoła Podstawowa –Siennica Różana – Kozieniec – Zagroda – Żdżanne – Zwierzyniec - Wierzchowiny- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 17,9 km

Trasa II
Szkoła Podstawowa –Stójło – Wola Siennicka – Boruń I, - Boruń II - Maciejów- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 21,7 km

Trasa III
Szkoła Podstawowa – Siennica Królewska Mała – Rudka, Siennica Królewska Duża, Baraki- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 13,6 km

Odjazd spod szkoły godzina 13.45
Trasa I
Szkoła Podstawowa –Siennica Różana – Kozieniec – Zagroda – Żdżanne – Zwierzyniec - Wierzchowiny- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 17,9 km

Trasa II
Szkoła Podstawowa –Stójło – Wola Siennicka – Boruń I, - Boruń II - Maciejów- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 21,7 km

Trasa III
Szkoła Podstawowa – Siennica Królewska Mała – Rudka, Siennica Królewska Duża, Baraki- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 13,6 km

Odjazd spod szkoły godzina 14.35

Trasa I
Szkoła Podstawowa –Siennica Różana – Kozieniec – Zagroda – Żdżanne – Wierzchowiny - Zwierzyniec- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 17,9 km

Trasa II
Szkoła Podstawowa –Stójło – Wola Siennicka – Boruń I, - Boruń II - Maciejów- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 21,7 km

Trasa III
Szkoła Podstawowa – Siennica Królewska Mała – Rudka, Siennica Królewska Duża, Baraki- liczba kilometrów na trasie w jedną stronę: 13,6 km

Szacowana odległość poszczególnych miejscowości wymienionych na powyższych trasach od szkoły (odległość do znaku z nazwą danej miejscowości):
Siennica Królewska Duża: 1 km
Rudka: 5,3 km
Baraki: 2,5 km
Boruń II: 5,8 km
Boruń I: 4,1 km
Maciejów: 5,5 km
Kozieniec: 3,5 km
Zagroda: 4,5 km
Żdżanne: 6,9 km
Zwierzyniec: 9,1 km
Wierzchowiny: 8,9 km
Wola Siennicka: 2,4 km
Siennica Królewska Mała – 0,8 km
Stójło – 4,6 km

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149760,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259786,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149760,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FINEZJA Przemysław Iwańczuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632321089

7.3.4) Miejscowość: Michałówka

7.3.5) Kod pocztowy: 22-175

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149760,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi