Sporządzenie dokumentacji technicznej dla budowy i przebudowy dróg na terenie Gminy Lubaczów
Gmina Lubaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416817
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416817/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 14:45
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4cf25df4-7504-4b3c-bdc4-7ecfd38509cf
- Identyfikator
- 7931505013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416817 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Sporządzenie dokumentacji technicznej dla budowy i przebudowy dróg na terenie Gminy Lubaczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubaczów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900654
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Jasna 1
1.4.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminalubaczow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminalubaczow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cf25df4-7504-4b3c-bdc4-7ecfd38509cf
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416817
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00445137
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sporządzenie dokumentacji technicznej dla budowy i przebudowy dróg na terenie Gminy Lubaczów
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Sporządzenie kompletnej dokumentacji technicznej dla budowy i przebudowy dróg gminnych na terenie Gminy Lubaczów z podziałem na poszczególne zadania:
• Część nr 4 – Budowa dróg osiedlowych w Dąbkowie (około 1600 mb);
3.9.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
180 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Projektów Budowlanych Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9571112978
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 80000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00532836/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 80000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |