Remont budynku przy ul. Dolnobrzeskiej 46 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416838
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416838/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 14:49
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4d68c5a-f666-4a4c-b83f-60c45c9d2ed6
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne gazoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416838 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont budynku przy ul. Dolnobrzeskiej 46 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4d68c5a-f666-4a4c-b83f-60c45c9d2ed6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416838

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00321834

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont budynku przy ul. Dolnobrzeskiej 46 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalach mieszkalnych zasilanych z kotłów gazowych,
2) likwidację indywidualnych źródeł ciepła i indywidualnych źródeł przygotowania ciepłej wody użytkowej wraz z robotami wykończeniowymi po ich likwidacji,
3) wykonanie prawidłowej wentylacji w lokalach,
4) przebudowę instalacji zimnej wody,
5) przebudowę instalacji kanalizacji sanitarnej,
6) przebudowę i budowę nowej instalacji gazowej w lokalach,
7) modernizację instalacji elektrycznej,
8) remont lokali mieszkalnych – pustostanu nr 4, 6, 7,
9) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej dla mieszkańców” - zgodnie z „Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców” wraz ze wzorami tablic.

3.9.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ENERGO CONSTRUCTION Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971818233

4.3.3.) Ulica: Krupnicza 13

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 50-075

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1077557,47 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00433310/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

art. 455 ust. 2 ustawy oraz & 15 ust. 1 pkt. 7, ust. 3,4 umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana zakresu przedmiotu umowy, zmiana terminu wykonania umowy i zmiana harmonogramu rzeczowo terminowo-finansowego oraz zmiany wartości wynagrodzenia

5.4.6.) Wartość zmiany: 20133,54

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1033403,81 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane