Wykonanie oraz dostawa zestawu piśmienniczego do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416855
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416855/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 14:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8753e53-306f-4eb7-b2dd-53027fcbed5a
- Identyfikator
- 5251553851
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły informacyjne i promocyjne
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416855 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wykonanie oraz dostawa zestawu piśmienniczego do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010705939
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 155
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-326
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 883 35 12
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzpprzymz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzpprzymz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8753e53-306f-4eb7-b2dd-53027fcbed5a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416855
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 61-214285
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie oraz dostawa zestawu piśmienniczego do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie i dostawa (wraz z wniesieniem) materiałów promocyjnych: zestaw piśmienniczy oznakowanych zgodnie z zapisami OPZ, w ilości: 6 000 sztuk zgodnie z opisem i na zasadach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MEDIA CHECK POINT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 534 22 73 092
4.3.3.) Ulica: ul. Międzyborskiej 11B lok. 68
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 04-041
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 252000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 98/2026 351978-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 252000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |