29/TP1/SZP-2/2025 Przedłużenie wsparcia serwisowego i aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania do wirtualizacji serwerów VMware dla Politechniki Koszalińskiej
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416858
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416858/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 14:56
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50f07afc-d1a5-42fe-b64b-6c39881fc055
- Identyfikator
- 6690505168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416858 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
29/TP1/SZP-2/2025 Przedłużenie wsparcia serwisowego i aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania do wirtualizacji serwerów VMware dla Politechniki Koszalińskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001703
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ŚNIADECKICH 2
1.4.2.) Miejscowość: Koszalin
1.4.3.) Kod pocztowy: 75-453
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.4.7.) Numer telefonu: 943478635
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@tu.koszalin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tu.koszalin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50f07afc-d1a5-42fe-b64b-6c39881fc055
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416858
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00307359
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
29/TP1/SZP-2/2025 Przedłużenie wsparcia serwisowego i aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania do wirtualizacji serwerów VMware dla Politechniki Koszalińskiej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie wsparcia serwisowego i aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania do wirtualizacji serwerów VMware posiadanej obecnie przez Zamawiającego (subskrypcja roczna).
2. Zamawiający wymaga zaoferowanie aktualnej wersji pod względem funkcjonalności, parametrów technicznych oraz warunków wsparcia do obecnie posiadanej licencji „VSP-PL-TD-TL-1P-C”.
3. Subskrypcja roczna VMware vSphere Foundation (1-Year Prepaid Commit - Per Core) na następującą ilość rdzeni:
1) Zamówienie podstawowe: Subskrypcja roczna VMware vSphere Foundation (1-Year Prepaid Commit - Per Core) na 16 cores (rdzeni) – 6 sztuk;
2) Zamówienie z prawem opcji: Subskrypcja roczna VMware vSphere Foundation (1-Year Prepaid Commit - Per Core) na 16 cores (rdzeni) – 6 sztuk.
4. VMware vSphere Foundation musi zawierać vSphere Enterprise Plus, vCenter Standard, Tanzu Kubernetes Grid, and Aria Operations. VMware vSphere Foundation Subscription includes Production Support and is licensed Per Core with a minimum of 16 Cores per CPU required.
5. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w formularzu cenowym informacji umożliwiających Zamawiającemu identyfikację przedmiotu zamówienia: producent, nazwę/oznaczenie produktu, oferowanej licencji.
W przypadku braku wskazania danych umożliwiających Zamawiającemu identyfikację oferowanego przedmiotu zamówienia oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
7. Istotne postanowienia umowy zostały zawarte projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
8. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COMP S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 012499190
4.3.3.) Ulica: JUTRZENKI 116
4.3.4.) Miejscowość: KOSZALIN
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-230
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 123984 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00345665/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 123984 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |