Dostawa mebli dla warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie ul. Wojciechowska 38
Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416924
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416924/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 15:18
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-723dcb75-242a-48b0-abcf-0e33bc60e3be
- Identyfikator
- 9462755447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416924 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa mebli dla warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie ul. Wojciechowska 38
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 542059462
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Podwale 3a
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-117
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zim.lublin.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zim.lublin.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-723dcb75-242a-48b0-abcf-0e33bc60e3be
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416924
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 37-124939
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane z projektu / programu: Rozwój szkół zawodowych na terenie miasta Lublin, Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych, Działanie 7.5 Infrastruktura edukacyjna w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa mebli dla warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie ul. Wojciechowska 38
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres zamówienia obejmuje dostawę mebli dla warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie ul. Wojciechowska 38, w tym:
1. Stół komputerowy – 9 szt.
2. Stół Laboratoryjny – 25 szt.
3. Krzesło nauczycielskie – 3 szt.
4. Krzesło szkolne – 49 szt.
5. Biurko nauczycielskie z kontenerem – 3 szt.
6. Płyta meblowa 70x40 cm – 60 szt.
7. Płyta meblowa 20x40 cm – 60 szt.
8. Ekran projekcyjny – 3 szt.
9. Kontener narzędziowy z wyposażeniem (szafka narzędziowa) – 8szt.
10. Regał magazynowy – 32 szt.
3.9.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
39151000-5 - Meble różne
39112000-0 - Krzesła
38653400-1 - Ekrany projekcyjne
44510000-8 - Narzędzia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miskar Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471927438
4.3.3.) Ulica: ul. Piekarska 1
4.3.4.) Miejscowość: Zielęcice
4.3.5.) Kod pocztowy: 49-353
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 346823,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 95-341413
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 346823,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Protokół odbioru końcowego z dnia 02.08.2026 r.| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |