,,Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie” - Wsparcie rodzin – wyjazd do kina dla 42 osób oraz Wsparcie osób starszych - wyjazd do kina dla 50 osób
Gmina Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416938
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416938/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 15:23
- Lokalizacja
- Józefów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ca5e57b-73c5-4572-b583-8232ce9e0808
- Identyfikator
- 9182003870
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416938 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
,,Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie” - Wsparcie rodzin – wyjazd do kina dla 42 osób oraz Wsparcie osób starszych - wyjazd do kina dla 50 osób
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369103
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kościuszki 37
1.4.2.) Miejscowość: Józefów
1.4.3.) Kod pocztowy: 23-460
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@ejozefow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ejozefow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ca5e57b-73c5-4572-b583-8232ce9e0808
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416938
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00556671
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„Europejskiego Funduszu Społecznego +" Działanie 8.5 Usługi społeczne Priorytet VIII Zwiększenie spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
,,Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie” - Wsparcie rodzin – wyjazd do kina dla 42 osób oraz Wsparcie osób starszych - wyjazd do kina dla 50 osób
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres usługi obejmuje:
a) dwa wyjazdy autokarem do kina dla 42 osób (Zamość - 2 wyjazdy x 100 km) w rozbiciu 1 wyjazd w 2025r., 1 wyjazd do 31.08.2026r.
b) dwa wyjazdy autokarem do kina dla 50 osób (Zamość - 2 wyjazdy x 100 km), w rozbiciu 1 wyjazd w 2025r., 1 wyjazd do 31.08.2026r.
c) Usługa świadczona będzie od 12.2025r. do 31.08.2026r., terminy wyjazdów do ustalenia z zamawiającym (przewiduje się wyjazdy w soboty bądź niedziele).
d) Wymagani dla autokaru:
- liczba miejsc siedzących min.50 + kierowca
- klimatyzacja,
- apteczkę, ze szczególnym uwzględnieniem środków ochrony osobistej,
- przestrzeń bagażową, umożliwiającą przewóz plecaków, toreb,
e) Kierowca posiada:
- prawo jazdy kategorii uprawniającej go do prowadzenia pojazdu,
- aktualne zaświadczenie o dopuszczeniu do wykonywania zawodu kierowcy, wydane przez uprawnionego lekarza do badania kierowców,
- przeszkolenie w zakresie przepisów BHP,
- ukończony kurs udzielania pierwszej pomocy.
f) Wykonawca zapewnia bezpieczeństwo i opiekę w czasie przewozu, opiekę na grupą poza autokarem sprawuje organizator wyjazdu.
g) W przypadku awarii wyznaczonego na zadanie pojazdu Wykonawca podstawi pojazd zastępczy, spełniający właściwe wymagania techniczne w ruchu drogowym.
3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-12-15 do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Transportowe Henryk Krajewski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181852816
4.3.4.) Miejscowość: Aleksandrów 300
4.3.5.) Kod pocztowy: 23-408
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3240,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00598200/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3240 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |