Zad 18. Pełnien.stałego serw.awar.oraz wykonyw.prac remont. i bieżąc.utrzym.w branży budowl.- instalac. (wodno-kanalizacyj., co, cw, gazowej) w bud. i budowlach PKP S.A. wraz z infrastr. towarzysz.

Polskie Koleje Państwowe S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416940
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416940/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 15:25
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a630fefb-311f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5250000251
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty sanitarneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskie i szklarskieRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne w budynkach

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416940 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Zad 18. Pełnien.stałego serw.awar.oraz wykonyw.prac remont. i bieżąc.utrzym.w branży budowl.- instalac. (wodno-kanalizacyj., co, cw, gazowej) w bud. i budowlach PKP S.A. wraz z infrastr. towarzysz.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Polskie Koleje Państwowe S.A.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000126801

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142A

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pkp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pkp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - usługi transportowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a630fefb-311f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416940

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zad 18. Pełnien.stałego serw.awar.oraz wykonyw.prac remont. i bieżąc.utrzym.w branży budowl.- instalac. (wodno-kanalizacyj., co, cw, gazowej) w bud. i budowlach PKP S.A. wraz z infrastr. towarzysz.

Umowa dla części nr 18

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pełnien.stałego serwisu awaryjn.oraz wykonyw.prac remont. i bieżąc.utrzym.w branży budowl.- instalac. (wodno
kanalizacyj., co, cw, gazowej) w bud. i budow. PKP S.A. wraz z infrastr. towarzysz.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45232460-4 - Roboty sanitarne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2023-11-09 do 2026-04-09

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Ślusarsko Hydrauliczny Dariusz Janowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282225557

4.3.3.) Ulica: ul. Zbaraska 27 m. 58

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.5.) Kod pocztowy: 93-225

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 743412,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 238-747471

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-09

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 683441,25 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Roboty budowlane