Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielgomłyny do placówek szkolno-wychowawczych w Radomsku i Częstochowie.
Gmina Wielgomłyny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416950
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416950/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 15:29
- Lokalizacja
- Wielgomłyny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdc2fa06-d3ca-45f5-9d2f-8e499ea8d854
- Identyfikator
- 7722260702
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416950 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielgomłyny do placówek szkolno-wychowawczych w Radomsku i Częstochowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgomłyny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648161
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 1
1.4.2.) Miejscowość: Wielgomłyny
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-525
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 44 7871087
1.4.8.) Numer faksu: 44 7871082
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wielgomlyny.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgomlyny.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdc2fa06-d3ca-45f5-9d2f-8e499ea8d854
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416950
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00311126
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielgomłyny do placówek szkolno-wychowawczych w Radomsku i Częstochowie.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 1 zamówienia obejmuje dowóz z przywozem (dom - placówka szkolno-wychowawcza – dom) czwórki dzieci niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania do placówki w Radomsku tj.:
1) dzieci z miejscowości Niedośpielin, Kolonia Myśliwczów, Goszczowa i Odrowąż w tym jedno dziecko na wózku dla niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ulicy Piastowskiej 12 w Radomsku.
Dowóz dzieci do placówki odbywał będzie się zgodnie z planem rozpoczęcia zajęć, natomiast odwóz do domu, zgodnie z ustalonym harmonogramem odjazdów ustalonym z Kierownikiem Referatu Oświaty w Urzędzie Gminy w Wielgomłynach codziennie od poniedziałku do piątku w terminie od 01.09.2025 roku do 26.06.2026 roku.
3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TOM-TOM Trans Tomasz Kosiński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7711403581
4.3.4.) Miejscowość: Tomawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-352
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 71253,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00363743/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Rezygnacja z dowozu jednego dziecka do placówki w Radomsku
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Poinformowanie przez rodzica o rezygnacji z dowozu jego dziecka do placówki szkolno-wychowawczej w Radomsku
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 68613,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |