Usługa polegająca na utworzeniu i prowadzeniu bezpłatnego punktu pomocy psychologicznej i pedagogicznej - projekt realizowany w ramach zwycięskiego projektu w Budżecie Obywatelskim na rok 2026

Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416992
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416992/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 15:53
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1301933-a3a0-42c8-b8c4-e70b449903b7
Identyfikator
01525964000041
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

Wykonawcy

1 przyznane

STOWARZYSZENIE PRZYMIERZE RODZINWarszawa, PL · lot 0
162 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416992 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na utworzeniu i prowadzeniu bezpłatnego punktu pomocy psychologicznej i pedagogicznej - projekt realizowany w ramach zwycięskiego projektu w Budżecie Obywatelskim na rok 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa polegająca na utworzeniu i prowadzeniu bezpłatnego punktu pomocy psychologicznej i pedagogicznej - projekt realizowany w ramach zwycięskiego projektu w Budżecie Obywatelskim na rok 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1301933-a3a0-42c8-b8c4-e70b449903b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416992

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016968/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.17 Utworzenie i prowadzenie bezpłatnego punktu pomocy psychologicznej i pedagogicznej - projekt realizowany w ramach zwycięskiego projektu w Budżecie Obywatelskim na rok 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281842

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.27.2026.PMA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 165000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Informacje ogólne
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utworzeniu i prowadzeniu bezpłatnego punktu pomocy psychologicznej i pedagogicznej - projekt realizowany w ramach zwycięskiego projektu w Budżecie Obywatelskim na rok 2026.
Cel:
Utworzenie bezpłatnego punktu pomocy psychologicznej i pedagogicznej, gdzie dzieci, młodzież i ich rodzice/opiekunowie otrzymają profesjonalne wsparcie w postaci konsultacji indywidualnych i zajęć grupowych.
Adresaci:
Adresatami projektu są dzieci i młodzież zamieszkujące lub uczęszczające do placówek oświatowych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz ich rodzice/opiekunowie.
2. Miejsce realizacji:
Projekt będzie realizowany na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy Placu Konfederacji lub w jego najbliższej okolicy (Stare Bielany) – możliwy obszar realizacji określa mapka stanowiąca załącznik nr 5 do projektowanych postanowień umowy.
Wykonawca zapewni lokal, w którym pomieszczenia umożliwiają realizację działań w ramach przedmiotu zamówienia tj. przeznaczonych i dostostosowanych do prowadzenia poradnictwa – w szczególności do zachowania poufności rozmów, zajęć grupowych i indywidulanych oraz przystosowanych do realizacji poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia.
3. Cele szczegółowe:
1) Zwiększenie dostępności nieodpłatnego wsparcia psychologicznego i pedagogicznego, skierowanego do dzieci, młodzieży oraz ich rodziców/opiekunów.
2) Diagnozowanie trudności i określanie dalszej ścieżki pomocy specjalistycznej,
3) Wsparcie dzieci i młodzieży w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami w środowisku domowym, rówieśniczym i szkolnym,
4) Poprawa stopnia funkcjonowania społecznego wśród dzieci i młodzieży,
5) Rozwój samodzielności poprzez usprawnienie procesów poznawczych,
6) Wzrost umiejętności rodziców/opiekunów we wspieraniu ich dziecka,
7) Wzrost umiejętności społecznych i komunikacyjnych w rodzinie.
4. Klauzule społeczne
Zamawiający nie przewiduje wymagań związanych z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w pkt 5 SWZ oraz określony w:
1) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do jej treści – stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ;
2) Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STOWARZYSZENIE PRZYMIERZE RODZIN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261649699

7.3.3) Ulica: Nowogrodzka 51

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-695

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-18
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi