„ Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem systemu parkingowego i systemu kontroli na terenie Cytadeli Warszawskiej dla Muzeum Wojska Polskiego”

MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416995
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416995/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 15:58
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05de1e29-4dba-4c0a-a4b9-63e7021a1efd
Identyfikator
7010053504
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneSprzęt do kontroli parkingów samochodowychRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie parkingów podziemnychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychUsługi instalowania systemów sterowania i kontroliUsługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie parkingów

Wykonawcy

3 przyznane

CAME POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarki, PL · lot 0
587 325 PLN
CAME POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarki, PL · lot 1
587 325 PLN
CAME POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarki, PL · lot 2
587 325 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416995 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„ Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem systemu parkingowego i systemu kontroli na terenie Cytadeli Warszawskiej dla Muzeum Wojska Polskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140861819

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotra Ściegiennego 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-534

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@muzeumwp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumwp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-05de1e29-4dba-4c0a-a4b9-63e7021a1efd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem systemu parkingowego i systemu kontroli na terenie Cytadeli Warszawskiej dla Muzeum Wojska Polskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05de1e29-4dba-4c0a-a4b9-63e7021a1efd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416995

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00124603/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem systemu parkingowego pobierania opłat oraz systemu kontroli wjazdu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234107

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2812.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 541394,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Część 1 – System parkingu autokarowego z funkcją pobierania opłat;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych

45000000-7 - Roboty budowlane

45223310-2 - Roboty budowlane w zakresie parkingów podziemnych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 194946,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Punkty kontroli wjazdu przy dwóch bramach historycznych Żoliborskiej i Nowomiejskiej oraz doposażenie wjazdu do strefy h=2,0m w parkingu podziemnym o belki alarmowe – ograniczniki wysokości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.5.) Wartość części: 170192,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

c) Część 3 – Doposażenie istniejących punktów kontroli wjazdu opartych o słupki hydrauliczne drogowe:
i. Doposażenie punktów kontroli wjazdu o odpowiednie oznakowanie pionowe w postaci znaków „STOP” oraz semafory drogowe świetlne oraz odpowiednie wysterowanie (punkty nr 1,2,3,4).
ii. Wymiana lamp w semaforach drogowych w 3 punktach kontroli na lampy dwukolorowe (czerwono-zielone) oraz lampę żółtą migającą oraz odpowiednie wysterowanie (punkty nr 5,6,7)

4.5.3.) Główny kod CPV: 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 75020,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239783,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239783,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239783,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CAME Poland Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252494895

7.3.4) Miejscowość: Marki

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie okablowania 230V, LAN, testy SSP, prace budowlano-brukarskie, dokumentacja projektowa

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587325 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186960,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186960,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CAME sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252494895

7.3.4) Miejscowość: Marki

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie okablowania 230V, LAN, testy SSP, prace budowlano-brukarskie, dokumentacja projektowa

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587325,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75645,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75645,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75645,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CAME Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252494895

7.3.4) Miejscowość: Marki

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie okablowania 230V, LAN, testy SSP, prace budowlano-brukarskie, dokumentacja projektowa

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587325,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy