Modernizacja dróg na terenie gminy Dąbrówka
GMINA DĄBRÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417006
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417006/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 16:10
- Lokalizacja
- Dąbrówka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4125f9e-39c9-4015-b69b-4ee83c91f647
- Identyfikator
- 1251334785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417006 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie gminy Dąbrówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dabrowka.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg na terenie gminy Dąbrówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4125f9e-39c9-4015-b69b-4ee83c91f647
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417006
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063442/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja dróg na terenie Gminy Dąbrówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZRS.271.1.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja dróg na terenie gminy Dąbrówka.
Inwestycja będzie realizowana w podziale na 4 etapy.
Etap nr 1 Remont drogi w ulicy Wydmowej w Guzowatce o długości ulicy 360,0m, szerokości 4,0m i powierzchni 1440 m2.
Etap nr 2 Remont odcinka drogi w ulicy Lipowej, Wierzbowej w Kowalisze o długości ulicy 550,0m, szerokości 3,50m i powierzchni 1 925,00 m2.
Etap nr 3 Remont odcinka drogi w ulicy Szmaragdowej w Ludwinowie o długości ulicy 120,0m, szerokości 5,0m i powierzchni 600 m2.
Etap nr 4 Remont odcinka drogi w ulicy Leśnej w Ostrówku o długości ulicy 300,0m, szerokości 5,0m i powierzchni 1500 m2.
Zakres zamówienia dla wszystkich etapów obejmuje wykonanie nowej nawierzchni (powierzchniowe utrwalenie drogi z wykorzystaniem emulsji asfaltowej) wraz z podbudową.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. Załączniki 11 –a-d Opis przedmiotu , Załączniki nr 10 a-d przedmiary robót oraz Załącznik nr 9 tj. Specyfikacja techniczna.
Załączone przedmiary ( załączniki nr 10a-d) stanową podstawę sporządzenia kosztorysów ofertowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350464,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 445401,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350464,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Balcerak Usługi transportowe Samochodowe Budowa Dróg,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7621617864
7.3.3) Ulica: ul. Aksamitna 18
7.3.4) Miejscowość: Postoliska
7.3.5) Kod pocztowy: 05-240
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350464,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |