Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie
GMINA DĄBRÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417021
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 16:35
- Lokalizacja
- Dąbrówka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7cfe3db9-6949-4a75-b0a2-dd58e2f8c280
- Identyfikator
- 1251334785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417021 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dabrowka.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cfe3db9-6949-4a75-b0a2-dd58e2f8c280
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063442/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Józefowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344617
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZRS.271.1.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji istniejącego boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 44,00 × 24,00 m i powierzchni 1 056,00 m², zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej w Józefowie.
Zakres robót obejmuje wykonanie wszystkich prac niezbędnych do osiągnięcia pełnej funkcjonalności obiektu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz sztuką budowlaną.
I. Zakres robót
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Demontaż istniejących bramek do piłki ręcznej wraz z ich zabezpieczeniem do ponownego montażu.
2. Rozbiórkę istniejącej nawierzchni poliuretanowej o powierzchni około 1 056 m².
3. Załadunek, wywóz oraz zagospodarowanie odpadów powstałych podczas wykonywania robót zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Wyrównanie istniejącej podbudowy poprzez profilowanie, niwelację oraz wałowanie.
5. Wykonanie warstwy z kruszywa łamanego frakcji 1–4 mm o grubości 5 cm.
6. Wykonanie nawierzchni poliuretanowej składającej się z następujących warstw:
• podkład stabilizujący ET – grubość 35 mm,
• warstwa elastyczna SBR – grubość 11 mm,
• warstwa użytkowa typu natrysk PUR – grubość 2–3 mm.
7. Wykonanie oznakowania boisk poprzez malowanie linii w ilości około 800 mb zgodnie z obowiązującymi wymiarami poszczególnych boisk.
8. Ponowny montaż istniejących bramek do piłki ręcznej.
II. Parametry techniczne
• długość boiska – 44,00 m,
• szerokość boiska – 24,00 m,
• powierzchnia – 1 056,00 m²,
• nawierzchnia poliuretanowa przepuszczalna,
• całkowita grubość projektowanej nawierzchni około 48 mm.
III. Wymagania dotyczące materiałów
Wszystkie zastosowane materiały muszą być:
• fabrycznie nowe,
• pełnowartościowe,
• dopuszczone do stosowania w budownictwie,
• posiadać wymagane deklaracje właściwości użytkowych, atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne,
• odpowiadać obowiązującym normom oraz przepisom prawa.
Nawierzchnia poliuretanowa powinna być przeznaczona do wykonywania boisk sportowych oraz odporna na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz intensywne użytkowanie.
7. Wymagania dotyczące wykonania robót
Roboty należy wykonać zgodnie z:
• dokumentacją projektową (jeżeli została opracowana),
• kosztorysem inwestorskim,
• obowiązującymi Polskimi Normami,
• przepisami BHP,
• zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej.
Wykonawca odpowiada za zabezpieczenie terenu robót oraz utrzymanie porządku podczas realizacji inwestycji.
IV. Odbiór robót
Warunkiem odbioru będzie:
• wykonanie robót zgodnie z OPZ,
• uporządkowanie terenu,
• przekazanie Zamawiającemu dokumentów jakościowych dotyczących zastosowanych materiałów,
• przekazanie deklaracji właściwości użytkowych, kart technicznych oraz kart gwarancyjnych,
• usunięcie ewentualnych wad stwierdzonych podczas odbioru.
V. Gwarancja
Wykonawca udzieli gwarancji jakości na wykonane roboty i zastosowane materiały na okres wskazany w ofercie, nie krótszy niż 36 miesięcy, liczony od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót, zawiera przedmiar, który stanowi załącznik do niniejszej SWZ Przedmiar stanowi podstawę sporządzenia kosztorysu ofertowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 391318,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632117,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 391318,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Perkowski Krzysztof Garden Sport Service
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361026271
7.3.3) Ulica: Dolna 2
7.3.4) Miejscowość: Legionowo
7.3.5) Kod pocztowy: 05-119
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 391318,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |