Dostawa infrastruktury sprzętowej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Oddziału Intensywnej Terapii SPZOZ w Choszcznie.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417039
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417039/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 17:44
- Lokalizacja
- Choszczno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-568671bf-c108-4d6c-a238-c80a5f21b5fa
- Identyfikator
- 5941248545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417039 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa infrastruktury sprzętowej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Oddziału Intensywnej Terapii SPZOZ w Choszcznie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210373543
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: M. Niedziałkowskiego 4 A
1.4.2.) Miejscowość: Choszczno
1.4.3.) Kod pocztowy: 73-200
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@spzozchoszczno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozchoszczno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-568671bf-c108-4d6c-a238-c80a5f21b5fa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417039
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 61162-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa infrastruktury sprzętowej na potrzeby Bloku Operacyjnego i Oddziału Intensywnej Terapii SPZOZ w Choszcznie.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i wyposażenia medycznego na potrzeby Bloku Operacyjnego oraz Oddziału Intensywnej Terapii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
w Choszcznie.
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): wg ogłoszenia o udzieleniu zamówienia
4.3.4.) Miejscowość: wg ogłoszenia o udzieleniu zamówienia
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4260947,94 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 308706-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4260947,94 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje dotyczące poszczególnych pakietów zamówienia są zgodne z ogłoszeniem o udzieleniu zamówienia, gdzie znajduje się podział na części. W związku z problemem technicznym przy rejestracji postępowania brak jest automatycznego podziału na części w eZamówieniach. Cała procedura jednak była prowadzona dla każdej części osobno, również w zakresie podpisania umów i ogłoszeń. W niniejszym ogłoszeniu podano datę wykonania ostatniej umowy.| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |