46/PA/2026 Dostawa i montaż urządzeń pomiarowych – wodomierzy oraz ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych i użytkowych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417111
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 07:29
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca21e9d2-c992-4804-8f95-8b99b858820e
- Identyfikator
- 5540316382
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do pomiaru przepływuWodomierzeLiczniki energiiUsługi instalowania urządzeń pomiarowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417111 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
46/PA/2026 Dostawa i montaż urządzeń pomiarowych – wodomierzy oraz ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych i użytkowych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090458507
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-011
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@adm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.adm.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13555371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
46/PA/2026 Dostawa i montaż urządzeń pomiarowych – wodomierzy oraz ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych i użytkowych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca21e9d2-c992-4804-8f95-8b99b858820e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380877
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 46/PA/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dotyczy Rejonu Obsługi Mieszkańców Nr 2 (dalej: ROM-2) i obejmuje :a) wymianę (demontaż starych oraz dostawę i montaż nowych) ciepłomierzy z modułem radiowym w łącznej liczbie 90 sztuk
b) wymianę (demontaż starych oraz dostawa i montaż nowych) wodomierzy zimnej i ciepłej wody z modułem RADIOWYM w łącznej liczbie 376 sztuk, w tym 206 wodomierzy zimnej wody i 170 wodomierzy ciepłej wody
c) wymianę (demontaż starych oraz dostawa i montaż nowych) wodomierzy zimnej wody ZWYKŁE tj. bez modułu radiowego w łącznej liczbie 238 sztuk
d) przedmiot zamówienia obejmuje również wykonywania w latach 2027-2031 odczytów radiowych wodomierzy i ciepłomierzy – raz w roku – w terminach określonych przez Zamawiającego wraz z ich przetworzeniem według formatu (plik z rozszerzeniem) umożliwiającego zaimportowanie danych do systemu teleinformatycznego Zamawiającego (DOM5) lub w formie dostępu do portalu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421000-2 - Urządzenia do pomiaru przepływu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38421100-3 - Wodomierze
38551000-2 - Liczniki energii
51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
4.5.5.) Wartość części: 217420,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dotyczy Rejonu Obsługi Mieszkańców Nr 3 (dalej: ROM-3) i obejmuje :a) wymianę (demontaż starych oraz dostawę i montaż nowych) ciepłomierzy z modułem radiowym w łącznej liczbie 14 sztuk
b) wymianę (demontaż starych oraz dostawa i montaż nowych) wodomierzy zimnej i ciepłej wody z modułem RADIOWYM w łącznej liczbie 252 sztuki, w tym 129 wodomierzy zimnej wody i 123 wodomierze ciepłej wody
c) wymianę (demontaż starych oraz dostawa i montaż nowych) wodomierzy zimnej wody ZWYKŁE tj. bez modułu radiowego w łącznej liczbie 53sztuki
d) przedmiot zamówienia obejmuje również wykonywania w latach 2027-2031 odczytów radiowych wodomierzy i ciepłomierzy – raz w roku – w terminach określonych przez Zamawiającego wraz z ich przetworzeniem według formatu (plik z rozszerzeniem) umożliwiającego zaimportowanie danych do systemu teleinformatycznego Zamawiającego (DOM5) lub w formie dostępu do portalu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421000-2 - Urządzenia do pomiaru przepływu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38421100-3 - Wodomierze
38551000-2 - Liczniki energii
51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
4.5.5.) Wartość części: 90880,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dotyczy Rejonu Obsługi Mieszkańców Nr 4 (dalej: ROM-4) i obejmuje :a) wymianę (demontaż starych oraz dostawę i montaż nowych) ciepłomierzy z modułem radiowym w łącznej liczbie 151 sztuk
b) wymianę (demontaż starych oraz dostawa i montaż nowych) wodomierzy zimnej i ciepłej wody z modułem RADIOWYM w łącznej liczbie 663 sztuki, w tym 360 wodomierzy zimnej wody i 303 wodomierze ciepłej wody
c) wymianę (demontaż starych oraz dostawa i montaż nowych) wodomierzy zimnej wody ZWYKŁE tj. bez modułu radiowego w łącznej liczbie 76 sztuk
d) przedmiot zamówienia obejmuje również wykonywania w latach 2027-2031 odczytów radiowych wodomierzy i ciepłomierzy – raz w roku – w terminach określonych przez Zamawiającego wraz z ich przetworzeniem według formatu (plik z rozszerzeniem) umożliwiającego zaimportowanie danych do systemu teleinformatycznego Zamawiającego (DOM5) lub w formie dostępu do portalu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421000-2 - Urządzenia do pomiaru przepływu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38421100-3 - Wodomierze
38551000-2 - Liczniki energii
51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
4.5.5.) Wartość części: 315590,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta w postępowaniu podlega odrzuceniu
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta w postępowaniu podlega odrzuceniu
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta w postępowaniu podlega odrzuceniu
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |