Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Modernizacja ogrodzenia przy ulicy Limanowskiego od budynku 7 do 13” – II etap

Gmina Wałbrzych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417127
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417127/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-02 07:47
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbabdbc3-2130-46bf-88d9-b1e23e0cbb9e
Identyfikator
8862584003
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417127 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.
„Modernizacja ogrodzenia przy ulicy Limanowskiego od budynku 7 do 13” – II etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,237477,f124128f70e03a1cc39237e74c2f2d7a.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.
„Modernizacja ogrodzenia przy ulicy Limanowskiego od budynku 7 do 13” – II etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbabdbc3-2130-46bf-88d9-b1e23e0cbb9e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417127

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041634/37/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.74 Modernizacja ogrodzenia przy ul. Limanowskiego od budynku nr 7 do 13

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394482

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.198.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 100000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Modernizacja ogrodzenia przy ulicy Limanowskiego od budynku 7 do 13”, zgodnie Dokumentacją projektową, Specyfikacją Warunków Zamówienia, Ofertą Wykonawcy oraz Tabelą elementów rozliczeniowych.
Rodzaj i zakres robót oraz ich lokalizacja:
W ramach przedmiotu zamówienia przewiduje się wykonanie następujących robót:
1) prace przygotowawcze,
2) skuwanie pozostałości po starych tynkach,
3) wzmocnienie konstrukcji ogrodzenia,
4) wymianę zdegradowanych spoin,
5) wykonanie tynków,
6) szpachlowanie tynków,
7) prace malarskie,
8) uzupełnienie granitowych czap na słupkach ogrodzeniowych,
9) pozostałych robót wynikających z dokumentacji projektowej.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają:
1) Projektowane postanowienia umowne,
2) Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z ewentualnymi wyjaśnieniami Zamawiającego do SWZ i zmianami SWZ,
3) Dokumentacja projektowa,
4) Oferta Wykonawcy,
5) Tabela elementów rozliczeniowych.

Lokalizacja:
Murowane ogrodzenie zlokalizowane w Wałbrzychu przy ulicy Bolesława Limanowskiego między numerami 7 a 13.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.), Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane