Sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417146
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417146/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 07:57
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5222920d-970a-4756-a6dd-e6351f2f4053
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie domowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417146 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: Politechnika Warszawska, Plac Politechniki 1, 00-661 Warszawa
1.4.8.) Numer faksu: Filia w Płocku, ul. Łukasiewicza 17, 09-400 Płock, REGON: 000001554-00020, tel. (24) 36-72-221
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.plock@pw.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5222920d-970a-4756-a6dd-e6351f2f4053
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417146
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 104/2025 355387-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku” - Zadanie 2- Dostawa przyborów do utrzymania czystości.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 39200000-4 - Wyposażenie domowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WOLPRES Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Katarzyna Prus, Grzegorz Prus Spółka Jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 670511902
4.3.3.) Ulica: Tartaczna 3/5
4.3.4.) Miejscowość: Radom
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-600
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4403,15 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 173/2025 589525-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2226,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Umowa dotyczy zadania 2 przedmiotowego postępowania.Zadanie 1 zostało unieważnione
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |