Usługa modernizacji i wyposażenia stacji SN/nN w układy pom. bilan.-kontr. zdalnego odczytu, wraz z uruchomieniem transmisji danych pomiarowych, na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. O. Rzeszów
PGE DYSTRYBUCJA SA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417181
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417181/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:14
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16441f21-9be2-4431-a3cc-095f75ea7d6d
- Identyfikator
- 9462593855
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417181 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa modernizacji i wyposażenia stacji SN/nN w układy pom. bilan.-kontr. zdalnego odczytu, wraz z uruchomieniem transmisji danych pomiarowych, na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. O. Rzeszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PGE DYSTRYBUCJA SA
1.2.) Oddział zamawiającego: PGE Dystrybucja SA Oddział Rzeszów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060552840
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 8 Marca 8
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-065
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.or@pgedystrybucja.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pgedystrybucja.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - energia elektryczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16441f21-9be2-4431-a3cc-095f75ea7d6d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417181
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 336410-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa modernizacji i wyposażenia stacji SN/nN w układy pom. bilan.-kontr. zdalnego odczytu, wraz z uruchomieniem transmisji danych pomiarowych, na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. O. Rzeszów
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
RE Mielec - Usługa modernizacji i wyposażenia stacji SN/nN w układy pomiarowe bilansowo-kontrolne zdalnego odczytu, wraz z uruchomieniem transmisji danych pomiarowych, na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów w ilości 563szt.
3.9.) Główny kod CPV: 51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
18 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKOBOX S.A.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Fotoze S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572908525
4.3.3.) Ulica: Wiśniówka 75
4.3.4.) Miejscowość: Wiśniówka
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-050
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2939410,95 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 78677-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2939410,95 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Usługi |