Przebudowa dróg leśnych na terenie Leśnictwa Sarni Dwór drogi nr 0619, 0611, 0610, 0636

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KOLBUDY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417215
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417215/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-02 08:24
Lokalizacja
Kolbudy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-706be5e5-ea94-4467-bebc-c2ace2d14d67
Identyfikator
5830007471
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie oczyszczania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW LICABrodnica Górna, PL · lot 0
475 052,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417215 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg leśnych na terenie Leśnictwa Sarni Dwór drogi nr 0619, 0611, 0610, 0636

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KOLBUDY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036772

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osiedle Leśników 15

1.5.2.) Miejscowość: Kolbudy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-050

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolbudy@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_kolbudy

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_kolbudy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg leśnych na terenie Leśnictwa Sarni Dwór drogi nr 0619, 0611, 0610, 0636

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-706be5e5-ea94-4467-bebc-c2ace2d14d67

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417215

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00512530/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dróg leśnych w Leśnictwie Sarni Dwór (droga nr 0619, 0610,0611, 0636)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305575

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZP.270.90.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy 4 dróg leśnych w Leśnictwie Sarni Dwór zgodnie z zał. dokumentacją. Obowiązkiem Wykonawcy jest prowadzenie prac budowlanych w taki sposób, aby zminimalizować oddziaływanie na otoczenie, w szczególności poprzez ograniczenie hałasu, drgań, zapylenia, zajęcia terenu i powodowania utrudnień w ruchu drogowym. Wszelkie materiały z rozbiórek, nienadające się do ponownego wykorzystania. Wykonawca wywiezie i zutylizuje we własnym zakresie. Koszty te należy wliczyć w cenę ryczałtową.Organizację terenu, obsługę geodezyjną w trakcie budowy. Zamawiający nie
zapewnia dostawy wody, energii elektrycznej, odprowadzania ścieków w trakcie
realizacji zadania. Wykonawca winien jest zapewnić je sobie własnym kosztem i staraniem;
• Usuwanie wszelkich kolizji i prac nie wymienionych w dokumentacji technicznej, które można było przewidzieć po szczegółowym zapoznaniu się z zakresem robót i dokumentacją;
• Naprawę innych dróg leśnych zniszczonych przez sprzęt budowlany lub
samochody dowożące materiały;
• Utrzymywanie porządku podczas prac budowlanych (Zamawiający przewiduje
kontrole terenu budowy związane z tym zakresem);
• Uporządkowanie terenu po zakończonych pracach budowlanych;
• Przygotowanie i dostarczenie Zamawiającemu inwentaryzacji geodezyjnej
powykonawczej, z potwierdzeniem o przyjęciu do zasobu geodezyjnego;
• Przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej w 2
egzemplarzach, uwzględniającej wszelkie zmiany w stosunku do dokumentacji
projektowej (wraz z uzyskaniem niezbędnych podpisów), zawierającej wszelkie
potrzebne atesty, certyfikaty, itp. dla wbudowanych materiałów, wszelkie oświadczenia i inne dokumenty wymagane przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354283,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484620,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 475052,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radosław Lica

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5891015803

7.3.3) Ulica: ul. Ks. Bernarda Szuty 16

7.3.4) Miejscowość: Brodnica Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 83-324

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 475052,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-09-30
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane