Bieżące remonty i konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2026 roku
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRYNEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417189
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417189/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:16
- Lokalizacja
- Brynek, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1522cb83-06e6-4cb6-a7b5-f55e4f59476e
- Identyfikator
- 6450006767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417189 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Bieżące remonty i konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRYNEK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536244
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Grabowa 3
1.4.2.) Miejscowość: Brynek
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-690
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.4.7.) Numer telefonu: 32 285 74 63
1.4.8.) Numer faksu: brynek@katowice.lasy.gov.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: brynek@katowice.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brynek.katowice.lasy.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1522cb83-06e6-4cb6-a7b5-f55e4f59476e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417189
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00260378
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Bieżące remonty i konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2026 roku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych polegających na remoncie i konserwacji dróg leśnych wewnątrzzakładowych. Na zakres zamówienia składają się następujące roboty:
Charakterystyka robót
Remont nawierzchni dróg
Odcinki dróg do remontu będą wyznaczane na bieżąco uwzględniając zgłaszane przez leśniczych potrzeby w związku z wywozem drewna i innymi pracami gospodarki leśnej. Prace te mogą być zlecane na terenie całego Nadleśnictwa Brynek.
Prace remontowe będą polegały na uzupełnieniu nawierzchni dróg leśnych z zastosowaniem kruszywa od 31 do 63 mm. W zależności od stanu istniejącej nawierzchni zakres robót będzie obejmował: profilowanie podłoża, dowiezienie kruszywa wraz z rozścieleniem i uwałowaniem, lub zasypanie kolein i wyboi wraz z uwałowaniem.
Wartość robót należy wycenić w przeliczeniu na 1 tonę wbudowanego kruszywa.
Każdy dowóz kruszywa musi być potwierdzony przez leśniczego lub osobę przez niego wyznaczoną na dokumencie dostarczenia np. dokument WZ. Przewidziana ilość to ok. 1300 ton
Leśniczy w porozumieniu z Wykonawcą wyznaczy miejsce do składowania kruszywa (w miarę potrzeb).
Kruszywo musi posiadać odpowiednie dopuszczenia do stosowania w budownictwie, które należy przedłożyć do zaakceptowania przed zabudowaniem.
Wszelkie prace związane z budową wykonane zostaną z zastosowaniem technologii jak najmniej uciążliwej dla otaczającego środowiska.
Dostarczone kruszywo musi posiadać atest dopuszczający do jego stosowania przy budowie dróg.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HUCZ Spółka z o.o.SPK
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751885237
4.3.3.) Ulica: Częstochowska 14
4.3.4.) Miejscowość: Boronów
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-283
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 174291,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00311976/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 174291,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |