Sukcesywna dostawa produktów mrożonych do COS-OPO w Giżycku
Centralny Ośrodek Sportu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417192
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417192/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:17
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e41394bc-819c-4a69-b148-d925188ba53a
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty głęboko mrożoneWarzywa mrożone
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417192 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa produktów mrożonych do COS-OPO w Giżycku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu
1.2.) Oddział zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142733356
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Moniuszki 22
1.4.2.) Miejscowość: Giżycko
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.gizycko@cos.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e41394bc-819c-4a69-b148-d925188ba53a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417192
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00059335
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa produktów mrożonych do COS-OPO w Giżycku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Sukcesywne dostawy produktów mrożonych do COS-OPO w Giżycku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zwarty został w załączniku nr 2 – arkusz kalkulacyjny.
3.9.) Główny kod CPV: 15896000-5 - Produkty głęboko mrożone
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
15331170-9 - Warzywa mrożone
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-274.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Il - Kas - Ilnicki, Kasperek Spółka Jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510530884
4.3.4.) Miejscowość: Mrągowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 11-700
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 52931,21 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00148191/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 52842,92 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Wcześniejsze zakończenie umowy na podstawie § 6 ust. 6 pkt 1 lit. c umowy z uwagi na wykorzystaną wartość wskazaną w § 4 ust. 1 .| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |