DOSTAWA URZĄDZEŃ I MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH DLA 28 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO ORAZ JEDNOSTEK BĘDĄCYCH NA JEGO ZAOPATRZENIU Z PODZIAŁEM NA 3 CZĘŚCI (ZADANIA)
28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417194
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417194/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:17
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-198c33c5-79e3-47f0-bf04-cb11706869c5
- Identyfikator
- 8212680541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417194 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA URZĄDZEŃ I MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH DLA 28 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO ORAZ JEDNOSTEK BĘDĄCYCH NA JEGO ZAOPATRZENIU Z PODZIAŁEM NA 3 CZĘŚCI (ZADANIA)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523025966
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5
1.4.2.) Miejscowość: Siedlce
1.4.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub1.28wog@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.28wog.wp.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Skarb Państwa Jednostka budżetowa, podsektor rządowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-198c33c5-79e3-47f0-bf04-cb11706869c5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417194
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00329874
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
DOSTAWA URZĄDZEŃ I MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH DLA 28 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO ORAZ JEDNOSTEK BĘDĄCYCH NA JEGO ZAOPATRZENIU Z PODZIAŁEM NA 3 CZĘŚCI (ZADANIA)
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i materiałów medycznych dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 części (zadania):
Zadanie 1 – Podstawowe urządzenia i materiały medyczne
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 4 do SWZ (projektowane postanowienia umowy).
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BESTMED SOLUTIONS Sp. z. o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372745818
4.3.3.) Ulica: Legionów 241A
4.3.4.) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-502
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6626,05 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00375147/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5992,08 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |