Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy aut kompaktowych „C”, o nadwoziu typu hatchback/liftback/sedan, z napędem na obie osie (4x4), wyprodukowanego w 2026 r.
Gmina Maków Podhalański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417218
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417218/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:26
- Lokalizacja
- Maków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aafcb644-35f3-4f84-896d-afd7d516e396
- Identyfikator
- 5521584963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417218 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy aut kompaktowych „C”, o nadwoziu typu hatchback/liftback/sedan, z napędem na obie osie (4x4), wyprodukowanego w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maków Podhalański
1.2.) Oddział zamawiającego: JST
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181959
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szpitalna
1.4.2.) Miejscowość: Maków
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-220
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.7.) Numer telefonu: 33 8749700
1.4.8.) Numer faksu: 33 874 97 51
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@makow-podhalanski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.makow-podhalanski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aafcb644-35f3-4f84-896d-afd7d516e396
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417218
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00401554
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy aut kompaktowych „C”, o nadwoziu typu hatchback/liftback/sedan, z napędem na obie osie (4x4), wyprodukowanego w 2026 r.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy aut kompaktowych „C”, o nadwoziu typu hatchback/liftback/sedan, z napędem na obie osie (4x4), wyprodukowanego w 2026 r.
Podstawowe wymagania obejmują w szczególności:
• silnik benzynowy (dopuszczalna miękka hybryda), o pojemności min. 1600 cm³ i mocy min. 150 KM;
• automatyczną skrzynię biegów oraz napęd 4x4;
• maksymalne średnie spalanie WLTP – 9,0 l/100 km;
• normę emisji spalin EURO 6d;
• rozstaw osi min. 2600 mm, 5 miejsc, bagażnik min. 370 l i zbiornik paliwa min. 45 l;
• wymagane wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu określone w OPZ, w tym m.in. minimum 6 poduszek powietrznych, LED, kamerę cofania, aktywny tempomat, nawigację i system monitorowania martwego pola;
• felgi aluminiowe min. 18” oraz wymagane opony letnie;
• gwarancję co najmniej w zakresie wariantu podstawowego określonego w OPZ.
3.9.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZIMNY AUTO Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7292616199
4.3.3.) Ulica: Rzgowska 142/146
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.5.) Kod pocztowy: 93-311
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 169900 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00411419/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 169900 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy - Dostawy |