Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" - runda II
Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417222
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417222/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:27
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d53693f8-64d3-4314-bf2c-b2d1c4904414
- Identyfikator
- 7251389269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417222 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" - runda II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036879
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gen. Lucjana Żeligowskiego 8/10
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-753
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodzka.ohp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/lodzkie
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d53693f8-64d3-4314-bf2c-b2d1c4904414
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417222
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00182343
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Kompetentni na start” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027 nr FELD.07.02-IP.01-0001/23-00
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" - runda II
Umowa dla części nr 7
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zorganizowanie i przeprowadzenie usługi z zakresu kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" realizowanego Łódzką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi dla 10 uczestników stanowiących grupę KNS_26,
z Hufca Pracy 5-13,ul. Tkacka 11, 97 – 200 Tomaszów Mazowiecki
3.9.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ART COLOR
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131011356
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 16490 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00240117/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 16490 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |