Wykonanie dokumentacji projektowej – projektu budowlanego i wykonawczego wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej - 2 zadania
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417228
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417228/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:28
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89c815cc-d741-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7262276617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417228 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej – projektu budowlanego i wykonawczego wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej - 2 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.2.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470850645
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: AL. PIŁSUDSKIEGO 12
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lodz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.lodz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89c815cc-d741-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417228
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: UE – OJ/S: 2022/S 094-259878
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowej – projektu budowlanego i wykonawczego wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej - 2 zadania
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wyk.dok.proj.–proj.bud.i wyk. wraz z uzysk. decyzji o zezwolenie na realizację inwest. drog. dla: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 710 na odcinku od ok. km 10 + 543 do ok. km 12 + 190”
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
26 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROBIMART Sp. z o. o
4.3.4.) Miejscowość: Pruszków
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 342555 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U./S S186 27/09/2022 527183-2022-PL
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 7
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana limitów finansowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Limit finansowy na rok 2022 ustala się na kwotę 98 400,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2023 ustala się na kwotę 169 740,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2024 pozostała kwota
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana limitów finansowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Limit finansowy na rok 2022 ustala się na kwotę 98 400,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2023 ustala się na kwotę 153 750,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2024 pozostała kwota
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana limitów finansowych oraz zmiana terminu realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Limit finansowy na rok 2022 ustala się na kwotę 98 400,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2023 ustala się na kwotę 153 750,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2024 ustala się na kwotę 11 070,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2025 pozostała kwota
2. wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami, w tym decyzja o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej – w terminie do dnia 30 czerwca 2025 r
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami, w tym decyzja o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej – w terminie do dnia 3 listopada 2025 r
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji oraz zmiana limitów finansowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami, w tym decyzja o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej – w terminie do dnia 29 maja 2026 r.
2. Limit finansowy na rok 2022 ustala się na kwotę 98 400,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2023 ustala się na kwotę 153 750,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2024 ustala się na kwotę 11 070,00 zł brutto.
Limit finansowy na rok 2025 ustala się na kwotę 0,00 zł brutto
Limit finansowy na rok 2026 pozostała kwota
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami, w tym decyzja o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej – w terminie do dnia 30 czerwca 2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 7
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wynagrodzenia
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Wartość umowy zgodnie z oferta Wykonawcy, o której mowa w S 1 ust. 3 pkt. ( c ) strony ustalają na kwotę brutto: 339 480,00 zł ( słownie złotych: trzysta trzydzieści dziewięć tysięcy czterysta osiemdziesiąt zł 00/100 ) w tym podatek VAT 63 480,00 zł
2. Na wynagrodzenie, o którym mowa w ust. 1 składa się:
1) Kwota za wykonanie zamówienia podstawowego tj. dokumentacji projektowej, uzgodnienia i decyzje , decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, w wysokości: 332 100,00 zł brutto
2) Kwota za wykonanie opcji tj. pełnienie nadzoru autorskiego w wysokości 7 380 zł brutto, w tym kwota za 1 pobyt w wysokości 615,00 zł brutto.
Zakłada się maksymalnie do 12 pobytów na budowie w ramach nadzoru autorskiego."
5.4.6.) Wartość zmiany: 3075
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 332100 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |