Dostawy preparatów do myjni-dezynfektorów do basenów i kaczek
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417233
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417233/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:29
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f5ac2a0-9099-467f-b5dd-552c9e8e7b9e
- Identyfikator
- 8732714039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417233 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy preparatów do myjni-dezynfektorów do basenów i kaczek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313408
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szpitalna 13
1.4.2.) Miejscowość: Tarnów
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.7.) Numer telefonu: 14 631 03 41
1.4.8.) Numer faksu: 14 631 03 3
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ssz.tar.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ssz.tar.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f5ac2a0-9099-467f-b5dd-552c9e8e7b9e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417233
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00280440
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawy preparatów do myjni-dezynfektorów do basenów i kaczek
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pakiet Nr 2 - Preparat myjący do stosowania w myjni-dezynfektorze do basenów i kaczek model Steelco PWD 8545 (producent Miele). Dostawy preparatu myjącego do stosowania w myjni-dezynfektorze do basenów i kaczek model Steelco PWD 8545 (producent Miele) w ilościach i o parametrach określonych w pozycji nr 1 w Załączniku Nr 1 do SWZ- Formularzu cenowym
3.9.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9290100334
4.3.3.) Ulica: S. Żeromskiego 10/4
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 65-066
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3045,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00388674/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Umowa nie została zrealizowana z przyczyn niezależnych zarówno od Zamawiającego jak i Wykonawcy. Z oddziału Szpitalnego nie wpłynęło zapotrzebowanie z w/w umowy.| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |