Zakup znaków identyfikacji indywidualnej policjanta dla KWP w Lublinie
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417234
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417234/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:30
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86948b94-1075-4eb3-afde-fe5f7672e2ea
- Identyfikator
- 7120104697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417234 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup znaków identyfikacji indywidualnej policjanta dla KWP w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430689052
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gabriela Narutowicza 73
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-019
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 47 811 53 15
1.4.8.) Numer faksu: 47 811 15 34
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lu.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubelska.policja.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86948b94-1075-4eb3-afde-fe5f7672e2ea
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417234
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00166112
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup znaków identyfikacji indywidualnej policjanta dla KWP w Lublinie
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup znaków identyfikacji indywidualnej policjanta dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie tj. znaki korpusu policji, otoki, galony, znaki rodzaju służby, daszki, dystynkcje, sznury, metalowe tabliczki oraz taśmy przyczepne.
2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), wzorze umowy oraz załączniku nr 1.1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 39561132-6 - Odznaki z tworzyw włókienniczych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
39561142-9 - Epolety
39500000-7 - Wyroby włókiennicze
44316400-2 - Drobne artykuły metalowe
39561130-2 - Odznaki i etykiety z tworzyw włókienniczych
35260000-4 - Znaki policyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hako Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5240203283
4.3.3.) Ulica: ul. Borzymowska 30
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-565
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 301881,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00247785/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 301879,07 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Wygaśnięcie umowy wskutek wykorzystania jej maksymalnej wartości.| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |