PSP Nr 2 – modernizacja sieci elektrycznej i oświetleniowej w budynku przy ul. 1 Maja 151
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417239
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417239/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:30
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-752b1a1d-e05c-4de1-ae76-744170294a46
- Identyfikator
- 7542354666
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417239 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
PSP Nr 2 – modernizacja sieci elektrycznej i oświetleniowej w budynku przy ul. 1 Maja 151
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000697656
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Katowicka 35
1.4.2.) Miejscowość: Opole
1.4.3.) Kod pocztowy: 45-061
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@psp2.opole.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psp2.opole.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-752b1a1d-e05c-4de1-ae76-744170294a46
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417239
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
PSP Nr 2 – modernizacja sieci elektrycznej i oświetleniowej w budynku przy ul. 1 Maja 151
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Roboty wykonywane w budynku szkoły PSP nr 2 ul. 1 Maja 151 obejmują :
instalację oświetlenia podstawowego,
instalację oświetlenia awaryjnego,
instalację gniazd wtyczkowych 230/400V,
przebudowę tablic rozdzielczych,
ułożenie linii WLZ,
instalację sieci komputerowej,
przebudowę instalacji ppoż budynku,
rozbudowę instalacji CCTV,
rozbudowę instalacji SSWiN,
ukrycie natynkowej instalacji nagłośnieniowej pod tynkiem na korytarzach
dodatkowe prace tj. zaprawienie i pomalowanie bruzd, wykonanie badań pomiarowych.
3.9.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
32421000-0 - Okablowanie sieciowe
31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-144.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Profi Jolanta Zwierz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542627437
4.3.3.) Ulica: Stanisława Bronicza 11
4.3.4.) Miejscowość: Opole
4.3.5.) Kod pocztowy: 45-844
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 344612,77 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00417147/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Nieprzewidziane w projekcie a konieczne do wykonania prace demontażowe i montażowe
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wykonano dodatkowe prace demontażowe i montażowe
5.4.6.) Wartość zmiany: 6694,09
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 351306,86 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |