Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417242
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417242/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-02 08:32
Lokalizacja
Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1abec398-fa4a-46ff-9ff4-bed16a396946
Identyfikator
5521274352
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417242 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szpitalna 22

1.4.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozsuchabeskidzka.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1abec398-fa4a-46ff-9ff4-bed16a396946

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417242

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S: 109/24 333855-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

3.9.) Główny kod CPV: 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): El-Med Serwis Elektroniki Medycznej

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351174657

4.3.3.) Ulica: Mickiewicza 56b

4.3.4.) Miejscowość: Jordanów

4.3.5.) Kod pocztowy: 34-240

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 682471,44 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz. U. S: 150/24 466963-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 10

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych
3) z przeglądów odbywających się jeden raz w roku zostaje usunięty i dodany inny sprzęt

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych
3) z przeglądów odbywających się jeden raz w roku zostaje usunięty i dodany inny sprzęt

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 6

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych
3) z przeglądów odbywających się jeden raz w roku zostaje usunięty sprzęt

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 7

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 8

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych
3) do przeglądów odbywających się jeden raz w roku zostaje dodany sprzęt

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 9

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 10

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

1) sprzęt zostaje wycofany (zlikwidowany) z przeglądów gwarancyjnych
2) sprzęt zostaje dodany do przeglądów gwarancyjnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługi utrzymania w ruchu sprzętu medycznego

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 679291,90 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi