Termomodernizacja placówek oświatowych i opiekuńczo - wychowawczych w Połańcu – roboty powtórzone nr 1
GMINA POŁANIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417247
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417247/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:34
- Lokalizacja
- Połaniec, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b7c6f32-0490-4b8d-850e-f7b1c08cbfab
- Identyfikator
- 8661580228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417247 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja placówek oświatowych i opiekuńczo - wychowawczych w Połańcu – roboty powtórzone nr 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁANIEC
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409710
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ruszczańska 27
1.4.2.) Miejscowość: Połaniec
1.4.3.) Kod pocztowy: 28-230
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@poczta.polaniec.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://polaniec.bip.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b7c6f32-0490-4b8d-850e-f7b1c08cbfab
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417247
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Termomodernizacja placówek oświatowych i opiekuńczo - wychowawczych w Połańcu – roboty powtórzone nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Zakres zamówienia obejmuje:
- wymianę instalacji zimnej wody użytkowej z jej rozdziałem na wodę użytkową i hydrantową oraz wymianę instalacji kanalizacji sanitarnej. Zakres ten dotyczy Szkoły Podstawowej w Połańcu segmentów A, B, D, H w zakresie instalacji hydrantowej oraz segmenty A i B w zakresie instalacji zimnej wody użytkowej i kanalizacji sanitarnej, oraz Przedszkola przy ul. Madalińskiego,
- wykonanie dodatkowej ścianki w korytarzu segmentu F/ sali gimnastycznej w celu zamontowania drzwi wewnętrznych otwieranych zgodnie z kierunkiem ewakuacji,
- wykonanie nowych okładzin ściennych oraz podłogowych w łazienkach wraz z nowymi sufitami w segmencie H.
3.9.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Budowlano-Handlowa Olszowy sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8140000151
4.3.4.) Miejscowość: Kosowy
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 281569,35 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00396440/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 281569,35 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Roboty budowlane |