Dostawy artykułów mleczarskich do COSSW w Kulach oraz COSSW OZ Sulejów
Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417266
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417266/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:41
- Lokalizacja
- Kule, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b66ac919-69e8-4fba-bda2-1a631c1a5c88
- Identyfikator
- 5741041354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417266 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy artykułów mleczarskich do COSSW w Kulach oraz COSSW OZ Sulejów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000675181
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kule 2
1.4.2.) Miejscowość: Kule
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-110
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_kule@sw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cosswkule.bip.gov.pl/search/publiccontracts/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b66ac919-69e8-4fba-bda2-1a631c1a5c88
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417266
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00627674
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawy artykułów mleczarskich do COSSW w Kulach oraz COSSW OZ Sulejów
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.2. Przedmiotem zamówienia są:
Część nr 2 – dostawy artykułów mleczarskich do COSSW OZ Sulejów
l.p. Nazwa artykułu Kod CPV Jednostka miary Ilość
1 Margaryna 15431100-9 kg 15
2 Serek homogenizowany 15500000-3 kg 60
3 Deser mleczny 15500000-3 kg 30
4 Pudding 15500000-3 kg 80
5 Mleko 15511210-8 l 650
6 Śmietana 15512000-0 kg 110
7 Masło 15530000-2 kg 420
8 Twaróg półtłusty 15542100-0 kg 100
9 Twaróg sernikowy 15542100-0 kg 90
10 Serek bez cukru ziarnisty 15500000-3 kg 160
11 Serek do chleba 15542000-9 kg 35
12 Serek włoski 15542100-0 kg 20
13 Ser topiony 15542200-1 kg 20
14 Ser topiony- prostokąt 15542200-1 kg 20
15 Ser topiony - plastry 15542200-1 kg 25
16 Ser feta 15542300-2 kg 15
17 Ser żółty pół-twardy 15544000-3 kg 190
18 Ser żółty z przyprawami pełnotłusty 15544000-3 kg 190
19 Ser żółty salami 15544000-3 kg 190
20 Ser żółty wędzony rolada ustrzycka 15544000-3 kg 190
21 Ser żółty wędzony 15544000-3 kg 190
22 Jogurt naturalny 15551310-1 kg 90
23 Jogurt owocowy 15551320-4 kg 120
24 Maślanka 15551500-0 l 20
3.9.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
15431100-9 - Margaryna
15511210-8 - Mleko UHT
15512000-0 - Śmietana
15530000-2 - Masło
15542100-0 - Ser twarogowy
15542000-9 - Ser świeży
15542200-1 - Ser miękki
15542300-2 - Ser feta
15544000-3 - Ser twardy
15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych
15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych
15551500-0 - Maślanka
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000437174
4.3.3.) Ulica: ul. Ludowa 122
4.3.4.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
4.3.5.) Kod pocztowy: 18-200
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 46227,26 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00132994/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 41475,17 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |