Dostawa implantów kręgosłupowych, igieł biopsyjnych, substytutów kości i materiałów kościozastępczych w 9 pakietach dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417272
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417272/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:43
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2fb56725-b331-4c17-90c0-494c34ff1032
- Identyfikator
- 5782517492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417272 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa implantów kręgosłupowych, igieł biopsyjnych, substytutów kości i materiałów kościozastępczych w 9 pakietach dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170745930
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Królewiecka 146
1.4.2.) Miejscowość: Elbląg
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: prynkowski@szpital.elblag.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.elblag.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fb56725-b331-4c17-90c0-494c34ff1032
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417272
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00067712
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa implantów kręgosłupowych, igieł biopsyjnych, substytutów kości i materiałów kościozastępczych w 9 pakietach dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.
Umowa dla części nr 7
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Igła pozwalająca na wykonanie biopsji poprzez wycięcie materiału za pomocą specjalnego sztyletu. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 7 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-03-11 do 2025-08-294.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NovaSpine Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961406256
4.3.3.) Ulica: ul. Wrocławska 39c
4.3.4.) Miejscowość: Domosław
4.3.5.) Kod pocztowy: 55-040
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 15120 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00167478/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Chęć przedłużenia terminu obowiązywania umowy do dnia 29.08.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie terminu obowiązywania umowy do dnia 29.08.2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 13608 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |